2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم چجوریه ماهای چهارایناانگاراصلا حامله نیستی وتغییرنمیکنی خیلی باحاله منم اینجوری بودم

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان......󾬌️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....󾬌️󾬌️󾬌️󾬌️
2728
خب از کجا بفهمم بارداریم خوبه نگران شدم

عزیزم علائم دیگه از ماه 3به بعد کم میشه 4دیگه قطع میشه منم همینجورم نگران نباش

همراه شو عزیز...همراه شو عزیز...تنها نمان به در.کین درد مشترک...هرگز جداجدا درمان نمی‌شود.
نمیدونم چجوریه ماهای چهارایناانگاراصلا حامله نیستی وتغییرنمیکنی خیلی باحاله منم اینجوری بودم

ی زمانی ی پرشهایی مث بال زدن پروانه زیر دلم هست خیالم راحت مبشه اما گاهی اوقات آون نیس خیلی نگران میشم

ماه چهار هستم 

زیر شکم گاهی وقتها احساس نبض دارم 

منم نگران بودم که دیروز رفتم صدای قلبش شنیدم 😍

همه باردارا وضعیتشون همینه از اولین روز نگرانن حالا به هر دلایلی 

توکل بخدا ان شاء الله همه باردار به سلامتی بچه هاشون تو آغوش بگیرن

ی زمانی ی پرشهایی مث بال زدن پروانه زیر دلم هست خیالم راحت مبشه اما گاهی اوقات آون نیس خیلی نگران می ...

اره همینجوریه دقیقا .امانگران نباش ماه چهارم کلا متفاوت تره اما ماه ۵ دیگه بچه تکون میخوره وشبانمیزاره بخوابی صبرکن

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان......󾬌️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....󾬌️󾬌️󾬌️󾬌️
2706