1345
1363

نمیدونم چجوریه ماهای چهارایناانگاراصلا حامله نیستی وتغییرنمیکنی خیلی باحاله منم اینجوری بودم

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💕خدایاشکرت که بعداز۹ ماه باردارشدم 💕

اگر به دنبال کاهش وزن هستین 

با کورکومین با سرعت بیشتری وزن کم کن

1350
خب از کجا بفهمم بارداریم خوبه نگران شدم

عزیزم علائم دیگه از ماه 3به بعد کم میشه 4دیگه قطع میشه منم همینجورم نگران نباش

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامانیم دیدین مامانی شدم خدایا شکرت من امروز1داقلبشوشنیدم خدایاسالم بیارش بغلم ای خدای مهربونم
نمیدونم چجوریه ماهای چهارایناانگاراصلا حامله نیستی وتغییرنمیکنی خیلی باحاله منم اینجوری بودم

ی زمانی ی پرشهایی مث بال زدن پروانه زیر دلم هست خیالم راحت مبشه اما گاهی اوقات آون نیس خیلی نگران میشم

1376

ماه چهار هستم 

زیر شکم گاهی وقتها احساس نبض دارم 

منم نگران بودم که دیروز رفتم صدای قلبش شنیدم 😍

همه باردارا وضعیتشون همینه از اولین روز نگرانن حالا به هر دلایلی 

توکل بخدا ان شاء الله همه باردار به سلامتی بچه هاشون تو آغوش بگیرن

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌹نازنینم حس وجودت، ضربان قلبت تموم راز نفس های من است تویی که در درونم در حال شکفتنی 😍       با من گام بردارکه در کنارت تشنه ی زنده بودنم❤❤❤“دوستت دارم” هایم را به به تک تک سلولهایت فریاد میزنمجانان من،من جانم را برای فدا کردن برای تو کنار گذاشته ام . . .🌹
ی زمانی ی پرشهایی مث بال زدن پروانه زیر دلم هست خیالم راحت مبشه اما گاهی اوقات آون نیس خیلی نگران می ...

اره همینجوریه دقیقا .امانگران نباش ماه چهارم کلا متفاوت تره اما ماه ۵ دیگه بچه تکون میخوره وشبانمیزاره بخوابی صبرکن

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💕خدایاشکرت که بعداز۹ ماه باردارشدم 💕
1226

هفته چندم میشی؟ کاش مال منم از بین بره خسته شدم

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند
ماه چهار هستم  زیر شکم گاهی وقتها احساس نبض دارم  منم نگران بودم که دیروز رفتم صدای قلبش ...

ایشالا عزیزم منم احساس نبض میکنم اما گاهی اوقات ک احساس نمیکنم نگران میشم

1339