2726

اگه بعد شش سال باردار شدی چرا تاپیک زدی بچم سینمو نمیگیره 

البته من نمیخوام مچ بگیرم تا حالا این کارم نکردم ولی برام سواله 🤔

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین

دقیقا منم تنبلی داشتم دوسه ماه دارومصرف کردم ونتیجه ندادیه روزگفتم دیگه دکترنمیرم وکلا زدیم به دربیخیالی کگفتم شایدخدانمیخوادیااینکه نمیتونیم بچه بیاریم تااینکه پری عقب افتادوفهمیدم حامله ام

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان......󾬌️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....󾬌️󾬌️󾬌️󾬌️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مبارکه

ولی من از این شانسا ندارم خدا نگام کنه 

من تا اخر عمرم مادر نمیشم مطمعنم

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود 😁 به مدت نهههههههه ماه 😜 ورپریده میای این ماه تو شکمم یا خودم بیام با چک و لگد بیارمت 😫 
2728

مبارک عزیزم 

واقعا استرس مهم ترین عامل ناباروری هست من خودم با دارو اقدام میکردم و باردار نمیشدم یه ماه دارو خوردم و نتونستم تو زمان تخمک گذاری اقدام کنم قبل و بعدش داشتم مطمئن بودم خبری نیست و چند ماه بعدشم شلوغی کارمون بود کفتیم چند ماه تعطیل می کنیم دوباره از سر همون ماه باردار شدم

دردم از یارست و درمان نیز هم

خیلی مبارکت باشه. ان شاءالله بارداری سالم و نرمالی داشته باشی. الان داشتم گریه میکردم و از خدا خواستم واسم یه نشونه بفرسته که تاپیک شما رو دیدم  ان شاءالله همه کسایی که منتظرن این معجزه واسشون اتفاق بیفته. واسه منم دعا کن.

مبارک باشه گلم... این سه ماه رو خیلی رعایت کن... چیزا فست فود... شیرینی جات... سرخ کردنی نخور... چیز ...

کلا هنگ کرد هنوز باورش نمیشه آخه خیلی سختی کشیدیم .منم تنهایی رفتم آزمایش که سوپرایزشه

خداوند در قلب توست و تو در آسمانها به دنبالش میگردی...

وااائیییی عزیزم😍😍

مبارکت باشه انشالله تا اخر بارداری سالمی داشته باشی و برات بمونه 

برای منم دعا کن لطفا ابجی🙏🙏😢😢😢😢

خانومایی ک سیاست ی زن زرنگو ندارن کتاب زنان زیرک حتما بخونین.میشه برا نی نیم ی صلوات بفرستین که بمونه برام این دفعه...خدا جونم مرسی بابت هدیه ای ک گذاشتی تو دلم😍😍🤗فندوق جونم منتظرتم 
2706