2737
2739

سلام دوستان گلم .من تنبلی تخمدان داشتم همسرم هم تعداد و حرکت اسپرمهاش کم بود.دوبار هم آی یو آی کردیم ناموفق بود تا اینکه گفتن باید بری آی وی اف و بخاطر هزینه هاش ی مدت بیخیال بچه شدیم .تا این ماه پریم عقب افتاد و درکمال ناباوری تست زدم و مثبت بود باورم نمیشد الان قلبش هم تشکیل شده خواروشکر. این تاپیک روزدم که ب همه ی دوستانی که تو شرایط خودمن بگم برای خدا هیچ کاری نداره وقتی بخواد بهت بچه بده هیچ وقت از درگاهش نا امید نشید و بهترین کار تو اقدام ؛نداشتن استرس و بیخیالیه، انشالله دامن همتون سبز شه الهی آمین😘😘

خداوند در قلب توست و تو در آسمانها به دنبالش میگردی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداروشکر عزیزم انشاالله به سلامتی بغلش کنی 

برامنم دعا کن 

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 
2731
2738

خيلي مباركت باشه😍😍

انشاءالله صحيح و سالم بياد بغلت

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

عززززیزم مبارکه

چ‌ایام‌مبارکی به به به  زیر سایه امام زمان انشا... و پدر مادر بزرگ‌بشه نی نیت عزیزم.😙😙😙😙😙

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
2706