2737
2734
عنوان

مشاوره رایگان میدم.

| مشاهده متن کامل بحث + 493 بازدید | 63 پست
چراااا؟؟😐😐😐😐😐

وقتی مجرد بود درگیر شدن پدرش خاست بزنه تو گوش شوهرم شوهرم هلش داد زمین

پدرش از ارث محرومش کرد اینم از خونه زد بیرون و ازدواج کردیم

I am a queen because I have a cute mad king

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اختلاف سنی ۱۵ سال   چکارکنم اطرافیان دهنشونوببندن

اطرافیان همیشه دهنشون بازه😐😐

همسر من ۲۲ سالش بود اومد خاستگاریم فامیلامون میگفتن بچه اس بهش دختر ندین😐 نمیتونه زندگی بچرخونه با اینکه همسرم اون موقع شاغل بود هم مترجمی میکرد هم تازه تو یه شرکت مهندسی استخدام شده بود

میشه برام یه صلوات بفرستین؟؟😍☺ میشه دعا کنین تا به آرزوم برسم😢
2731

شوهر من خیلی رفیق باز  اصلا بامن دوست نداره تنهایی بیرون بره بااینکه همیشه سعی کردم وقتی بامنه بهترین کاراروکردم  که فقط بامن بمونه هیچ موقع نخاسته بامن تنهایی بیرون بره وقتی میگم‌حوصلم سر رفته بریم بیرون میگه حس ندارم ول به ثانیه نکشیده به دوستاش زنگ‌میزنه که بااونا بریم بیرون منی که زنشم به من اهمیت نمیده مامانشو مثه رفیقش میدونه همه حرفای زندگیمونو بهش میزنه یعنی باهمه زنا بگو بخند میکنه به من میرسه میگه خستم همیشه بااین حال سعی کردم بازم مرحم بشم برای خستگیاش ولی    دیگه خیلی خسته شدم کم‌اوردم نمیتونم تحمل کنم نمیدونم چیکارکنم

لطفا برای سلامتی نی نی توراهیم صلوات بفرستید🌸🙏🏻
بهتره که به حرف هیچکس اهمیت ندی باید سعی کنی  بااین مشکلت راه بیایی اگه مجبورری باید یه خوشی ها ...

اخه اطرافیان نزدیک هم تیکه میندازن   یا نگاههای سرخیابون  که تعجب اوره رودوس ندارم البته الان دیگ دوتا بچه دارم  ولی بازم صورتم بچگونس

ای دادبراسیری کزیادرفته باشدصیادرفته باشددردام مانده باشد
وقتی مجرد بود درگیر شدن پدرش خاست بزنه تو گوش شوهرم شوهرم هلش داد زمین پدرش از ارث محرومش کرد اینم ...

چه پدری😐😐😐😐😐😐 

حقش بود همسرت هلش بده

پدری که بزنه تو گوش بچه به این بزرگی حقشه هرچی سرش بیاد

ولی محرومیت از ارث اصلاً وجود نداره کارش اصلاً قانونی نبود

بعد فوتش همسرت میتونه شکایت کنه و سهم خودشو بگیره حواستون باشه سرتون کلاه نره

میشه برام یه صلوات بفرستین؟؟😍☺ میشه دعا کنین تا به آرزوم برسم😢
2738

شما خودتون تو تاپیکاتون کمک خواسین چجور به ما مشاوره میدین؟

پیامی به بنده های دل شکسته از طرف پروردگار     من هستم... هنوز خدایت همان خداست! هنوز روحت از جنس من است! اما من نمی خواهم تو همان باشی! تو باید در هر زمان بهترین باشی.نگران شکستن دلت نباش! می دانی؟ شیشه برای این شیشه است چون قرار است بشکند. و جنسش عوض نمی شود و می دانی که من شکست ناپذیر هستم و تو مرا داری برای همیشه! چون هر وقت گریه می کنی دستان مهربانم چشمانت را می نوازدچون هر گاه تنها شدی، تازه مرا یافته ای چون هرگاه بغضت نگذاشت صدای لرزان و استوارت را بشنوم، صدای خرد شدن دیوار بین خودم و تو را شنیده ام! درست است مرا فراموش کردی، اما من حتی سر انگشتانت را از یاد نبردم! دلم نمی خواهد غمت را ببینم می خواهم شاد باشی این را من می خواهم تو هم می توانی این را بخواهی خشنودی مرا من گفتم : وجعلنا نومکم سباتا (ما خواب را مایه آرامش شما قرار دادیم) و من هر شب که می خوابی روحت را نگاه می دارم تا تازه شود نگران نباش! دستان مهربانم قلبت را می فشارد.شب ها که خوابت نمی برد فکر می کنی تنهایی ؟ اما، نه من هم دل به دلت بیدارم! فقط کافیست خوب گوش بسپاری! و بشنوی ندایی که تو را فرا می خواند به زیستن

الی جون منم نیاز به مشاوره دارم شوهرم خیلی خوبه ولی زود عصبانی میشه وصداشو بالا میبره منم مشکلم اینه که خیلی زودناراحت میشم هرچی سعی میکنم حساسیتم کمتربشه نمیتونم درضمن شوهرم به رفتارخانوادمم خیلی حساسه

اطرافیان همیشه دهنشون بازه😐😐 همسر من ۲۲ سالش بود اومد خاستگاریم فامیلامون میگفتن بچه اس بهش دختر ...

اره واقعا همش میخوان ایراد بگیرن  مثلا توچه ایرادی داشتی که  با اینهمه اختلاف سن .....

ای دادبراسیری کزیادرفته باشدصیادرفته باشددردام مانده باشد
یعنی فقط امروز و فردا هستید؟  میشه بگید مدرکتون چیه؟

من فردا جواب همه ی حرفاتون رو میدم موفق باشبد فقط مشکلاتتون رو طرح کنید مرسی .

بله عزیزم فقط فردا از ساعت 8 تا 11 .

چه پدری😐😐😐😐😐😐  حقش بود همسرت هلش بده پدری که بزنه تو گوش بچه به این بزرگی حقشه هرچی سرش ...

اولین نفری هستی که حق رو به همسرم دادی ای قربونت برم

خب شوهرم هلش داد زمین دیکه

I am a queen because I have a cute mad king
2706