2733
2734
عنوان

باردارابیاین😭😭😭😭😭

174 بازدید | 21 پست

خانما من ازمایش قندبارداری دادم خود ازمایشگاه گف طوری نیس بالانیس اماامروزبهداشت رفتم گف مرده زایی امکانش هس ۲۲۲هستش بعد ناشتام خطریه توروخدابگین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بیخودکرده اصلا توجه نکن برودکترشخصی

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان......󾬌️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....󾬌️󾬌️󾬌️󾬌️

بهداشت چیه برو متخصص زنان برات انسولین تجویز میکنه و می فرسته پیش دکتر تغذیه 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2738

چرا بهداشت میرید ی سری ادم کم سواد ریختن توش

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥
نمیدونم والا منو کشت

زیاد رو حرف این انترن های تازه به دوران رسیده گوش نده..

برو پیش پزشک خودت و باهاش هماهنگ.پیش برو..

هیچ اتفاقی قرار نیست بیفته..بیخود به خودت و تودلیت استرس وارد نکن عزیزم و از بارداریت نهایت لذت و ببر😍❤️

🧡

ببر به دکترت نشون بده من آزمایش داده بودم آزمایشگاه گفت خوبه بردم پیش دکتر زنان گفت قند داری انقد منو ترسوند هیچی نمیخوردم فکر کن با ۴۷کیلو وزن کلا قندم افتاد حالم بد شد رفتم یه دکتر دیگه گفت کی گفته قندت  بالاس  

❤ما شاء الله لاحول ولا قوه الا باالله العلی عظیم💜💙💛
همیشه بهداشت با چرندیاتش ادم میترسونه

من بعد شش ماه واسه پرونده درست کردن واسه واکسن بچه رفتم بهداشت بهم گفته بودن وزنه خیلی زیاد شده برو مشاور تغذیه بعد بیا برات پرونده رو تکمیل کنم رفتم تغذیه گفت کی گفته وزنت زیاده خیلی نرمالی این سری باردارم تا نه ماه نشه نمیرم پرونده درست کنم 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2706