2733
2734

دیروز بهم گف فاطمه برام دعا میکنی؟

گفتم بهش همیشه برای تو قبل از خودم دعا میکنم

گفت چه دعایی مثلا...

مثلا میگم خدایا محسنم میخواد ب تو برسه..خودت تو همون راهی قرار بده ک براش آفریده شده...از هرطریقی ک خودت صلاح میدونی خادمت باشه...عاقبت بخیر شه..و...

ی نگاه عمیقی کرد. فهمیدم منظور نگاهشو... با لبخندم تائیدش کردم. گفتم ان شاالله

حالا میخوام از شماهم خواهش کنم براش دعا کنید

ممنونم از همگی...

ان شاالله همگی عاقبت بخیر بشیم ب حق عید غدیر🌷🌷🌷

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شهادت؟

آره خانمی🌷

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
شهادت¿ گفتی محسن یاد شهید حججی افتادم

خدا پسرشو ادامه دهنده راهش قرار بده

2738

انشاالله همه انسان ها تو مسیر درستی قرار بگیرن و نقشی که خدا واسشون در نظر گرفته رو به بهترین نحو اجرا کنن و مفید باشن!همینطور قربانی سیاست و شستشوی مغزی یه عده دیگه هم نشن  واقعا حیفه

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
 آره خانمی🌷

میخوای دعاکنیم شهید شه؟

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
امیدوارم تو راهی قرار بگیره که خیر و صلاحشه.

ممنون

ان شاالله🌷

برای شماهم ان شاالله🌷

آره خانمی🌷

منم دوس دارم همسرم شهید شه،وقتی بهش میگم میگه خودت شو😁😁😂میگم چراکه نه هرکس لیاقت شهادت نداره عمرکه تموم شه میمیرم هرجاوهرجوری شد چه بهتر لیاقت شهادت داشته باشم

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
2706