2726
عنوان

به نظرتون اگه23سالگی برم دانشگاه...

376 بازدید | 40 پست

بچه هابنظرتون اگه تو بیست وسه سالگی تازه برم دانشگاه اشکالی داره؟؟ 

قبلا دوماه رفتم ولی بدلایلی انصراف دادم. 

میخوام سال بعد دوباره برم بنظرتون دیره؟؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لابد اونی که ۸۰ سالشه میره کنکور میده دیگه خیلی دیره

هیچوقت دیر نیس 

طرف بعد دو تا که میزاد میره دانشگاه بعضی وقتا

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....
2728

هیچوقت برا علم و تحصیل دیر نیست

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

ن بابا چ مشکلی؟!!!!

منم بیست س سالمه این ترم ترم اخرمه

ای خدا از تَهِ تَهِ دلم میخوام دامن همه منتظرا سبز بشه.🙏🌹خدایا ازت ممنونم به خاطر معجزه ات خوت مراقب نی نی کوچولوم باش🥰❤🌹

همکلاسی من ۵۶ سالش بود میمد دانشگاه

اون یکی ۳۳ سالش بود

اون یکی ۴۰ سالش بود

به نظرت چه اشکالی داره؟

زگهواره تا گور دانش بجوی

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
2706