2737
2734
ظرفاتو میشوری کجا میذاری ؟ جای قاشق و جای اسکاج و مایع کو؟

سينك ام جلوي پنجره است ديگه كنار سينك ابچكون كوچيك دارم من كلا جاي مايع و اسكاج رو روي سينك دوست ندارم ميزارم داخل كابينت زير سينك چون ماشين ظرفشويي دارم خيلي ظرف نميشور نياز زيادي به مايع و اسكاچ ندارم

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
من عاشق جای خلوتم.ولی اینجا انگار زیادی خلوته

اره خيلي خاليه ديگه من خودم تحمل جاي شلوغ رو ندارم الان يه گلدون و يه جاي دستمال هم بهش اضافه كردم ميخوام دو سه تا گلدون كوچيك كاكتوس بزارم رنگ بده

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اميدوارم زودي بهترشو بخري عزيزم خونه منم مال خودم نبست مستاجرم اما خوب حسابي پر كابينت و كند ديواريه ...

عزیزدلم ممنونم

فک کردم واسه خودته انشاءالله شمتا هم همین زودیا بخری

حالا برا من برعکسه از خونه صد متری رفتم تو ۷۰ متری...البته مستاجری این چیزا هم داره

ما هم دونفریم چون مبلمانم بزرگه فضای خونه رو کوچیک میکنه

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
2731
سينك ام جلوي پنجره است ديگه كنار سينك ابچكون كوچيك دارم من كلا جاي مايع و اسكاج رو روي سينك دوست ندا ...

منم ظرفشویی دارم اما از دست قابلمه ها گرفتارم 

ظرفشویی رو هر چند وقت روشن میکنی؟

من یه روز ظرفا رو نشورم بو میگیره ظرفشویی

خدایا هر جایی برای نوشتن باشه مینویسم شکرت چون از شکرگذاری تو معجزه ها دیدم
واي چه فامتزي و نازه

مرسي عزيزم 😍😘

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)
2738
من از رنگ کابینتام متنفرم کسی مییدونه که میشه رنگش کرد یا نه؟به شوهرم میگم عوضش کنیم میگه پول ندارم

میتونید فقط در کابینتاتونو عوض کنید

✨️دانشجوی صنایع غذایی✨
2706