1345
1341

چادر بپوش ؟ 

ینی از چیزایی ک گفتم ازش بهتون و عکساش و اینا میگه باید چادر بپوشی ؟

دوستای گل نی نی سایتیم من خیلی خیلی ب دعای شما واسه رسیدن ب خواسته ی قلبیم احتیاج دارم  منو محروم نکنین 😘😘😘😘😘😘😘😘
نع نمیگه ب چهرش نمیخوره

واقا ؟ چرا مگه چ هس ت چهره اش

دوستای گل نی نی سایتیم من خیلی خیلی ب دعای شما واسه رسیدن ب خواسته ی قلبیم احتیاج دارم  منو محروم نکنین 😘😘😘😘😘😘😘😘

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

1350

ندیدمش 😂ولی فکر نکنم طرز پوشش کسی برای ادم باید تعیین کنه

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی😐         _نمیدونم عزیزم ...چشمات غرقم میکن...وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم...یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ...برق میزنه...خودمو تو مردمکش میبینم...صادقه ...انگار باهام حرف میزنه....نمیدونم سونیا ...ولی قطعا چشم هات لعنتیه ""...وقتی فکر میکنم میفهمم چقدر من عشقت نادیده گرفتم چقدر به خودم خودت ظلم کرده ام و این حس عاشقانه  پای اذیت گذاشتم     
یعنی دهن ما رو با این امیر حسین صاف کردی😂

دقیقا🤦🏻‍♀️😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی😐         _نمیدونم عزیزم ...چشمات غرقم میکن...وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم...یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ...برق میزنه...خودمو تو مردمکش میبینم...صادقه ...انگار باهام حرف میزنه....نمیدونم سونیا ...ولی قطعا چشم هات لعنتیه ""...وقتی فکر میکنم میفهمم چقدر من عشقت نادیده گرفتم چقدر به خودم خودت ظلم کرده ام و این حس عاشقانه  پای اذیت گذاشتم     
1376

حالا باهاش دوس نشدی نگران حرفای بعد رابطه ایی

راهی برای چاقی صورت:روغن خراطین اصل و تضمینی خودم نتیجه دیدم میخام ب همه معرفی کنم hamechibato این آیدی تلگراممه خواستین در خدمتمم😊😊😊
ندیدمش 😂ولی فکر نکنم طرز پوشش کسی برای ادم باید تعیین کنه

ندیدی عکسشو ؟

امیر حسین  آخرش چی شد فهمید کی هستی؟

نه

ندیدی عکسشو ؟

نه 😶ببینمش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1226
حالا باهاش دوس نشدی نگران حرفای بعد رابطه ایی

اینده نگر

حالابزاررابطه پيداكني بعد 

انگارامروز مثبت فكرميكني تو روح امير

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
بش نمیخورد خیلی خیلی مذهبی باشه ک بگه چادرحتمابایدبپوشی،توخودت چادردوس داری؟

نهه😭😭😭😭

1339