2733
2734

بخاطر صدای قلبه مادره عایا؟؟؟

چرا همش میره سپت چپ فنقلی

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
رحمت دو شاخ نیست؟

نه عزیزم 

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....
 فک کنم.سمت چپ خونرسانی واکسیژن رسانی جفت ب جنین بهترانجام میشه

ایوللل

2738

برا منم سمت چپه.البته من هفته ١٨ هستم.بچه ها شما هيچ وقت درد داريد؟من بعضي وقتا احساس درد ميكنم زير دلم،مث درد پريود نيستا مث يه درد عضلاني.طول سرويكسم توي سونو انومالي ٣٢ بود يكم نگرانم

#نه_به_كودك_همسري #نه_به_خشونت_خانگي #نه_به_آزارجنسي #نه_به_آزارحيوانات

مال منم سمت راسته سرش دو انگشت بالای ناف سمت راست . و پاهاشم درست روی مثانه اصلا هم تغییر موقعیت نمیده. 

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 
برا منم سمت چپه.البته من هفته ١٨ هستم.بچه ها شما هيچ وقت درد داريد؟من بعضي وقتا احساس درد ميكنم زير ...

بچه ات چیه عزیزم ؟ 

منم گاهی یه کم دلم میگیره

خصوصا وقتی از این پهلو به اون پهلو میشم

طول سرویگسم نمیدونم چند بود

2706