2737
2739

سلام من تایپ خیلی انجام دادم اما الان می خوام توی یه سایت فرم استخدام پر کنم می ترسم این حدی که من بلدم کم باشه تا چه حد لازم بلد باشم یاد گرفتن صفحه ارایی خیلی زمان می بره چون صفحه ارایی بلد نیستم می خوام یاد بگیرم 

کلا اینجور سایتا چطور کار می کنن پرداختیشون خوبه یا نه حجم کاری که می خوان چقدر 

صحفه آرایی تایپ ریاضی و هر چی که ازت میخوان روتو اینترنت سرچ کن آموزشش هست اول یاد بگیر بعد فرم پرکن

اشتباهم این بود هر جا رنجیدم خندیدم فکر کردند درد ندارد ضربه ها را محکم تر زدند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه کوچیک دارم نمی تونم بیرون از خونه کار کنم می خوام از یه جا شروع کنم اعتماد به نفس پیدا کنم پیش ب ...

میتونی از سایتهای کلیکی معتبر با دیدن تبلیغاتشون درآمد هر چند کم کسب کنی

اشتباهم این بود هر جا رنجیدم خندیدم فکر کردند درد ندارد ضربه ها را محکم تر زدند...
2728
صحفه آرایی تایپ ریاضی و هر چی که ازت میخوان روتو اینترنت سرچ کن آموزشش هست اول یاد بگیر بعد فرم پرکن

دارم همین کار رو می کنم اول می خوام صفحه ارایی یاد بگیرم بعد فرمول نویسی اما نمی دونم چقدر زمان می بره 

من یه عدد تایپیست

اگه نت داشته باشی اکثر مشکلاتت و می تونی گوگل کنی به یه جایی می رسی و این نکته رو هم داشته باش یه چیزی و یاد می گیری یه دفتر یادداشت داشته باش توش بنویس باز جایی گیر کردی ازش بتونی استفاده کنی

عزیزم کار با ورد خیلی راحته ازون بابت خیالت راحت

ولی این سایتا که میگی رو من اطلاعی ندارم.

راستش منم سه سال پیش همچین فکری کردم و ثبت نام و اینا کردم تو یه سایت ..تهش نوشت باهاتون تماس میگیریم ولی هنوز نزده  

هرموقع خواستی با یکی حرف بزنی رو من حساب کن...  
2738
من یه عدد تایپیست اگه نت داشته باشی اکثر مشکلاتت و می تونی گوگل کنی به یه جایی می رسی و این نکته رو ...

مرسی می ترسم یه متن رو قبول کنم بعد نتونم خیلی می ترسم نتونم از کسی بپرسم و مشکلم رو حل کنم اولش ادم همیشه می ترسه

بچه کوچیک دارم نمی تونم بیرون از خونه کار کنم می خوام از یه جا شروع کنم اعتماد به نفس پیدا کنم پیش ب ...

می تونی با این کافی نت هایی که پروژه های دانشجوها را تایپ می کنه صحبت کنی دنبال تایپیست می گردند و درصدی باهاشون کار کنی و اینکه تو خونه می تونی انجامش بدی

عزیزم کار با ورد خیلی راحته ازون بابت خیالت راحت ولی این سایتا که میگی رو من اطلاعی ندارم. راستش م ...

من بیشتر دلم می خواد ترسم بریزه اعتماد به نفس پیدا کنم یه سایتای هم هست همون لحظه می تونی از مشتری کار بگیری هر کی پیشنهاد ارزونتر بده البته فکر کنم معمولا بدن یه سابقه دارا نه تازه کارا

می تونی با این کافی نت هایی که پروژه های دانشجوها را تایپ می کنه صحبت کنی دنبال تایپیست می گردند و د ...

یه مدت انجام دادم هزینه بردن اوردنش از کارش بیشتر بود البته اون موقع تل نبود فکر کنم الان راحت تر بشه هزینه رفت و امد نداره فکرخوبیه ولی خیلی می ترسم کارم ایراد داشته باشه 

مرسی می ترسم یه متن رو قبول کنم بعد نتونم خیلی می ترسم نتونم از کسی بپرسم و مشکلم رو حل کنم اولش ادم ...

ببین اولش از جزوه نویسی و نوشته شروع کن بعد کم کم برس به برد و نمودار و فرمول نویسی 

بعد از اون شما یه مجله پیدا کن اولش سعی کن همه چیز داخلش باشه و عین همون جدول و شما تو ورد بزنی مثلا اگه یه صفحه نمودار داشت انقد گوگل کن تا عین اونو بتونی طراحی کنی فک کنم در آخر حرفه ای بشی و یه موردی که هست تا کار نکنی تجربه بدست نمیاری من کلاسای تایپ و کامل رفتم ولی خیلی چیزا رو حین کار برام پیش اومده گشتم و پیدا کردم و یاد گرفتمش

موفق باشی

2706