1345
1341

بچه ها سلام    ختم سوره ی الرحمان با تعداد دفعات دلخواه گذاشته بودم که از 45 تا فقط 6 تا باقیمانده لطفا بیاین شریک بشین  که ختم رو ب پایان برسونیم  ختم هم اینطوره خوندن از روی سوره ی الرحمان تا فردا  هم وقت دارین خیلی ختم خوبیه تاثیرش  مثبته انشالله حاجت روا شین

1دور میخونم

این ماه من به لطف خدا باردار میشم و اردیبهشت98کوچولو نازم و بدنیا میارم.مطمئنم😍😍😍1398/05/26.                                                         این ماه هم نشد که بشه .....  

التماس دعا

این ماه من به لطف خدا باردار میشم و اردیبهشت98کوچولو نازم و بدنیا میارم.مطمئنم😍😍😍1398/05/26.                                                         این ماه هم نشد که بشه .....  

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

یکی  من

واسه شفای  یه مریض  سرطانی صلوات میفرستی؟ حاجت رواشی   اشالله   بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💟💟💟يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
1350
1226