2726

نمیدونم چند نفر از شما فیلمش رو دیدید ولی واقعا این همه سیاهی قلب از یه آدم باید هست اینا از نظر من دیو و شیطان هستند نه آدم وگرنه هیچ کس دلش نمیاد تو چشم های معصوم این سگها نگاه کنه و آمپول اسید رو تو قلبشان فرو کنه . 

اگه هیچ کاری از دستتون بر نمیاد حداقل لینک زیر رو امضا کنید شاید سر سوزنی اثر داشته باشه

4766 signatures are still needed, we can help by signing this petition. 💪
http://chng.it/LbBZ9hVj

خدای من همان خدای حیوانات است‌.ای انسان ! از ظلم هایی که به من میکنی پیش همان خدایی شکایت میبرم که تو آرزوهایت را پیشش میبری

خدا هدايتشون كنه.ادمايي كه سر مخلوق خدا اين بلا رو ميتونن بيارن با ادما چكارا ميتونن بكنن.چه فرقي ميكنه گريه سگ ادم.اخساس دارن ميفهمن.خدا مارو از دست اين وحشي ها نجات بده

#نه_به_كودك_همسري #نه_به_خشونت_خانگي #نه_به_آزارجنسي #نه_به_آزارحيوانات

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من از دیروز بغض تو گلومه هنوز

با اینکه جرات نکردم فیلم رو ببینم چون واقعا روانم به هم می ریخت 

فقط از کامنتهای مردم فهمیدم قضیه چیه

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2728
چی شده؟

تو کهریزک یک عالمه سگ بیگناه رو به دستور شهردار تهران آمپول اسید تو قلبشون زدن و جان دادن و فیلمش پخش شده

خدای من همان خدای حیوانات است‌.ای انسان ! از ظلم هایی که به من میکنی پیش همان خدایی شکایت میبرم که تو آرزوهایت را پیشش میبری

الان که این کارو نمی کنن عقیمشون می کنن شاید ایناییکه می کشن بیمار باشن که البته اینم درست نیست اما هزینه درمان و نگهداری و جای نگهداریشون رو ندارن

و بلاخره روزی خدا نگاهی خواهد انداخت ❄

خانمای محترم سگ های بی پناه هیچ کاریربا شما وبچه ها تون ندارن.هیچ سگ‌ولگردی حمله نمیکنه اینو از منی میشنوید که تو بیابون به سگها غذا میدم و باهاشون برخورد دارم. .خواهشا وقتی سگ بی پناهی میبینید سریع تماس نگیرید شهرداری و تو این جنایت سهیم نباشید 😔😔کی صبر خدا تموم بشه از این همه جنایت علیه این زبون بسته ها.

روح من این است💟 این چند درخت این پنجره🌱 و خودم در آیینه👩 و خیال چند بچه گربه مریض که دیگر پشت در نخواهند ماند😊 روح من این است😇
خانمای محترم سگ های بی پناه هیچ کاریربا شما وبچه ها تون ندارن.هیچ سگ‌ولگردی حمله نمیکنه اینو از منی ...

وقتی بیماری پوستی منتقل بشه میفهمی که خیلی هم بیگناه نیستن....بیشترشون کچلی دارن

دوستان کشتن با شکنجه کردن فرق داره

من کلیپ رو ندیدم یعنی نتونستم ببینم

ولی از کامنتهای مردم میشد فهمید که چقدر رفتار اون افراد وحشیانه و با سنگدلی بوده

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
والا اینقدر سگ زیاد شده داره میخورتمون....این همه گوسفند و گاو کشته میشن میخورید عیب نداره سگ عیب دا ...

هیچ سگی به تو حتی نگاهم نمیکنه چه برسه بخورتت خیالت راحت 

روح من این است💟 این چند درخت این پنجره🌱 و خودم در آیینه👩 و خیال چند بچه گربه مریض که دیگر پشت در نخواهند ماند😊 روح من این است😇
2706