2726
عنوان

خانومای که نی نی دارن

58 بازدید | 7 پست

سلام پسرم شیش ماهشه تازه براش سوپ درست میکنم 

اما چند روزه میبینم صورتش جوشای خیلی خیلی ریز میزنه از پیشونیش شروع شده دارا میره تا لپاشم میزنه جوش نیستا خیلی ریزه اما پر شده قرمز هم نیست 

من تو سوپش هویج جعفری گوشت با سیب زمینی و برنج ریختم ادویه هم نزدم مال چیه اخه چکار کنم خوب شه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چیزا دیگه ندادی

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2728

بچه ها وقتی شروع به غذا خوردن میکنن بعضیا حساسیت نشون میدن پسر منم همینطور بود بردمودکتر یه کرم داد استفاده کردم خیلی خوب بود

اگر از بلندای آسمان بترسی،هرگز مالک ماه نمیشوی🌛
نه فقط سوپ میدم بعضی وقتا حریره بادوم 

حساسیت غذایی داره ..ببری دکتر پماد میده و گاهی شربت سیتریزن....کلا قانون غذا دادن اینکه نم نم ی چی ب غذا اضافه کنی سه روز صبر کنی اوکی بود بری چیزا دیگه...اولین سوپ مثلا فقط برنج سیبزمینی و هویج کمی مرغ بعد چیزا دیگه اصافه میشه حالا گوجه یا گشنیز جعفری......اون حریره رو هم کلا با اب بدرست نه شیر

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.