2726
عنوان

بیاین منو با قسمت های مختلف و اصطلاحات دانشگاه آشنا کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 5254 بازدید | 154 پست
😂😂سر کلاسا گوشیتو سایلنت کن حتما استادا حساسن ولی میتونی راحت بری بیرون تلفنتو جواب بدی

چون گفتی حساسن رو سایلنت نمیزارم دیگع

ببینم مثلا میخان چیکار کنن

چار دیواری اختیاری

خیلیم ربط داش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چون گفتی حساسن رو سایلنت نمیزارم دیگع ببینم مثلا میخان چیکار کنن چار دیواری اختیاری خیلیم ربط داش

😑😑وقتی جلو پسرا قهوه ایی کردنت میفهمی

شخصيت من چيزي ست كه من هستم!اما برخورد من بستگي داره به اينكه تو چه برخوردي داري!!!

کلا با هم کلاسی جماعت رل نزن. خیلی ضایع هس یه هفته نشده همو دیدن سریع دوست میشن و یه هفته بعد کات. بعدش محیط کلاس بد میشه.

مواظب افکارمون و ذهنمون باشیم که افکار تبدیل به رفتارمیشه😊👌      کار بد هیچکس توجیه کننده رفتار بد ما نیست!       
😑😑وقتی جلو پسرا قهوه ایی کردنت میفهمی

استاد عقده ای باشه بده حراست گوشیو😐😐

من خوراکمه زمین بخورم👇👇👇👇                                    تا پاشمو و وایسمو دوباره از سر💪✌❤
سال اولی هسی؟؟؟ هنز که جوابای کنکور نیومده.  منم منتظرم🤦🏻‍♀️❣️🤦🏻‍♀️😂😭😐🙄🤔🌹😎

آره عزیزم منتظریم😂

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘
چون گفتی حساسن رو سایلنت نمیزارم دیگع ببینم مثلا میخان چیکار کنن چار دیواری اختیاری خیلیم ربط داش

هیچی از کلاس میندازتت بیرون استاد یا یه چی میگه ضایعت کنه تا اخرم تو ذهنش میفتی لج میشه باهات نمره نمیده تو دانشگاه همه چی دست استاده استاد بخواد میتونه برگه سفید رو بیست بده هیچکی نمیتونه اعتراض کنه بخواد برگه کامل رو صفر بده بازم هیچ کس فشاری روش نمیتونه اعمال کنه پس با استاد ها خوب باشین 

شبنم از قبیله باران سابق هستم 

موقع ورود اگ استاد نبود مث بز برو بشین😂 

قاطی پسرا هم نشین معمولا دخترا راست میشینن

پسرا چپ

اگ استاد سر کلاس بود مشغول تدریس فقد در بزن بعد برو بشین

سعی کن اصلا بامزه نشی😁 و اصلا با استاتید و دانشجو بحث نکن ک فایده نداره

پلیز دونت لایک می😥 ریپلای دوست

وای ما ترم دو بودیم سر کلاس مکارم شیرازی یهو یکی در زد مادر یکی از پسرا بود گفت لقمه اوردم براش😂😂😂😂😂

از اون به بعد شد داریوش لغمه ای 

من خوراکمه زمین بخورم👇👇👇👇                                    تا پاشمو و وایسمو دوباره از سر💪✌❤
میرم با مامانم میام    

😂😂😂

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘
2706