2726
عنوان

بیاین منو با قسمت های مختلف و اصطلاحات دانشگاه آشنا کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 5292 بازدید | 154 پست
چطوری عضو یه اکیپ شم؟ نمیتونم برم بگم که سلاااام منم بیام تو جمعتون راهشو بهم میگی

گرم ک باشی خودتو نگیری

سر کلاسا ک میشینی دو کلام ح بزنی جزوه بخان تمومه 

خود ب خود دارد اکیپ میشی

ولی زیادم روال نباش ک فک کنن سبکی

من ی اکیپ باحال داشتم میرقتیم چیتگر تولد میگرفتیم 

حتی خانوادمم میدونستن با اینک مخالف روابط پسر و دخترن ولی اکیپ دانشگاهو عادی میدونستن

شخصيت من چيزي ست كه من هستم!اما برخورد من بستگي داره به اينكه تو چه برخوردي داري!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای دانشگاه ما تو هر طبقه سه تا دسشویی داره محوطه هم هر 400 500 متر یه دسشویی بزرگ😐طراحش سلسله برد ...

احتمالا سازننده تکرر ادرار داشته استرس کمبود داشته😂😂 

اصولا باید توی هر طبقه باشه مواقع ضرروری خدابیامرزی میگی ب سازننده🤣

پلیز دونت لایک می😥 ریپلای دوست
2728
دنبال جوراب نانو میگشتم اون تو موبایلمو جاسازی کنم

😂😂سر کلاسا گوشیتو سایلنت کن حتما استادا حساسن

ولی میتونی راحت بری بیرون تلفنتو جواب بدی

شخصيت من چيزي ست كه من هستم!اما برخورد من بستگي داره به اينكه تو چه برخوردي داري!!!
یک عدد نکته طلایی❤ هیچوقت دوس پسرتو از دانشگا انتخاب نکن !!!!  اگ ظاهر موجه و خوبی داری هنوزم ...

درسته راست میگی

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘
چطوری عضو یه اکیپ شم؟ نمیتونم برم بگم که سلاااام منم بیام تو جمعتون راهشو بهم میگی

بابا میخوای بری دانشگاه اول ابتدایی که نیس اخه این چه سوالیه؟؟؟ 🤦🏻‍♀️🌹🌹🌹🌹🙋‍♀️

کم کم راه میوفتی

احتمالا سازننده ترر ادرار داشته استرس کمبود داشته😂😂  اصولا باید توی هر طبقه باشه مواقع ضررور ...

تو هر طبقه یه سرویس بانوان یکی اقایون یه تکی هم محض احتیاط محوطه هم پره.من که بعد چهار سال هنوز طرف سرویس هم نرفتم😫😫😫😓

من خوراکمه زمین بخورم👇👇👇👇                                    تا پاشمو و وایسمو دوباره از سر💪✌❤
گرم ک باشی خودتو نگیری سر کلاسا ک میشینی دو کلام ح بزنی جزوه بخان تمومه  خود ب خود دارد اکیپ ...

شوخی کنم بخندم عیبی نداره؟یا مثلا تیکه بامزه بندازم

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘
😂😂سر کلاسا گوشیتو سایلنت کن حتما استادا حساسن ولی میتونی راحت بری بیرون تلفنتو جواب بدی

بستگی به استاداش داره. استادای ما روی به موقع رفتن سرکلاس حساس بودن هرکی دیر میرسید نباید می اومد سرکلاس. بیرون رفتن از کلاس هم خیلی خیلی خیلی خیلی کم. کلا استادای تخصصی حساسن.

مواظب افکارمون و ذهنمون باشیم که افکار تبدیل به رفتارمیشه😊👌      کار بد هیچکس توجیه کننده رفتار بد ما نیست!       
شوخی کنم بخندم عیبی نداره؟یا مثلا تیکه بامزه بندازم

ن بخنذی عیبی ندارع ولی تا مطمئن نشدی از اکیپ تیک ننداز

سر کلاسم چرت و پرت نگو بقیه بخندن چون باز سبک میشی اینکارا مخصوص پسراس

بابا میخوای بری دانشگاه اول ابتدایی که نیس اخه این چه سوالیه؟؟؟ 🤦🏻‍♀️🌹🌹🌹🌹🙋‍♀️ کم کم راه میوف ...

آخه یکم اعتماد به نفسم کمه فکر میکنم

زیاد فاز صمیمیت برندار همه تو دانشگا خودشو از همه بالاتر میدونن و نمیشه مث مد اکیپ دوستی انتخاب کرد و الان دوره ای نیس ک بشه اون حد دوستی جدید رو انتخاب کرد مگر اینک دانشجو خوابگاه باشی

سنگین و رنگین باش ممکنه اصلا کسی ک این ترم میبینی رو تا اخر فارغ التحصیلی دیگ نبینی 

پلیز دونت لایک می😥 ریپلای دوست
2706