2726
عنوان

فلفلیییی جون میشه بیای

78 بازدید | 14 پست

ببخشید عزیزم تو تایپیک جنسیت پسر ی سوال پرسیدم ج ندادی 

میشه دعا کنی به حاجتم برسم شاید دعات درگیر شدخدایا خودت مراقب تو دلیم باش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

در درجه اول توکل کن به خدا که خیلی مهربون و بخشندس.

تو اون تاپیک هم جواب دادم.علاوه بر قرص هایی که ذکر کردم:

اگر بتونی با سونو داخلی قطر بالغ شدن فولیکول رو هم در بیاری و نزدیکی داشته باشی احتمال بالاتر میره.

من به هرکسی دستورات دارویی رو گفتم جواب گرفتن، داروهای خیلی زیادی هستن، مهم اینه که مرد بخوره و نه نگه.

در کنارش از میوه هایی مثل موز و آناناس و نارگیل و سیب و انگور و انبه بخوره.

خوردن گرمیجات صرفا کافی نیست، باید چیزایی بخوره که حجم و سرعت اسپرم بالاتر بره.

خودتون سیادونه صبح ناشتا ی قاشق چایخوری بجو و از روش آب بخور یا از روش شربت عسل بخور.( از قبل آسیاب شده نگه ندار).

خوردن ارده شیره و خرما خیلی برای شوهرت خوبه.

تا میتونی بهش مکمل بده اگر میتونی کنار اون داروها به شوهر قرص well man هم بده خودت هم قرص well woman  بخور. 

اگر درصد اسپرم های با سرعت بالای شوهرتون بیشتر از 40 درصد باشه، همین جا بهت قول میدم که با این دارو ها جواب میگیری.

تو نت سرچ کن ببین چه چیزایی حجم و سرعت اسپرم رو بالا میبره، همون ها رو به شوهرت بده.

مرسی فدات شم من سر دخترم هم گرمی خوردیم هم کاسنی تخم هویچ دم میکردم یک سره زعفرون از اسپرمو سونو داخلیم دادم ولی ن برا پسر دیر حامله شدم گف هیچ مشکلی نیس مقررات شب عملیاتم انجام دادیم ولی خواست خدا چیز دیگه ای بود حالا خیلی میترسم برا دومی واسه همینم از همجا همجور سوالی میپرسم اولین بار بود راجبه این قرصا واسه مرد میدیدم واسه همین انقدر پیگیر شدم ممنون از جوابای خوبت عزیزم راستش فک کردم متخصص زنانی انقد اطلاعاتت تکمیله بازم مرسی ایشالا به خواستت برسی 

مرسی فدات شم من سر دخترم هم گرمی خوردیم هم کاسنی تخم هویچ دم میکردم یک سره زعفرون از اسپرمو سونو داخ ...

والا من ی دختر دایی دارم که ی دختر خدا بهش داد، انقدر ناراحت شد و گریه کرد که خدا میدونه چه بی آبرویی راه انداخت از ناراحتی، بعد از اون خدا دو تا پسر بش داد، همش هم با افتخار میگفت من راه پسر دار  شدن رو فهمیدم چیه، پیگیری کن برات از این دختر داییم رازشو بپرسم. چون به خالم هم که دو تا دختر داشت رازشو گفت اتفاقا خالم پسر دار شده و همین پریروز پسرش به دنیا اومد. 

والا من ی دختر دایی دارم که ی دختر خدا بهش داد، انقدر ناراحت شد و گریه کرد که خدا میدونه چه بی آبروی ...

الهی فدات شم مرسی چقدر تو خوبی اول خدا باید بخواد ولی بازم مرسی از محبت زیادت قربونت ایشالا خدا بهترین هرچیو برات درنظر بگیره

2706