2737
2734
عنوان

لباس های نوزاد رو با چی میشورین؟؟

1705 بازدید | 22 پست

با دست میشورین یا با کهنه شور یا ماشین لباسشویی؟؟

از بقیه لباس ها کاملا جدا میشورین؟

با پودر صابون میشوین یا تاید یا مایع لباسشویی؟:

تیکر تولد یه سالگی پسرمه،،، هر شب راااحت بخواب،خدا از چیزی که قراره فردا باهاش روبرو بشی ،خیلییی بزرگتره.  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قاطی بقیه لباسا تو ماشین لباسشویی

جداگونه و با چیز دیگه ای نشور لباساشو حساس میشه ب مواد شوینده حساسیت میزنه بعدا

بچه پسرعموم از اول لباساشو با پودر صابون میشستن الان ک شیش سالشه باز همونجوری با دست میشورن

حساسیت پیدا کرده

تصور کن...خدا با اون همه عظمتش دوسِت داره!
2731

من بیشتر با دست میشستم زیاد بودن یا زمستون بود با کهنه شور و مایع لباسشویی کودک آبی رنگ اکتیو که خیلی خوشبوه میشستم

تا الان که پسرم یک سال و چهارماهه است همچنان لباساشو جدا میشورم

با مایع مخصوص لباس نوزاد تو لباسشویی فقط لباسای خودش

خب اون‌جوری که باید کلی وایستین که لباساش جمع بشه،

تیکر تولد یه سالگی پسرمه،،، هر شب راااحت بخواب،خدا از چیزی که قراره فردا باهاش روبرو بشی ،خیلییی بزرگتره.  

همه رو جمع میکردم میریختم ماشین جدا از لباسای خودمپن با مایع بچه اکتیو

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...
2738

بهداشتی و اصولیش اینه که حتما جدا شسته بشه.‌چند ماه اول لباساش در حد یکی دوتا دونه اس روزانه که با دست میشوری. با پودر صابون یا مایع مخصوص. اگه بخوام رخت خواب و پتوش رو هم بشورم هفته ای یبار میندازم تو ماشین با مایع اکتیو کودک

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
من بیشتر با دست میشستم زیاد بودن یا زمستون بود با کهنه شور و مایع لباسشویی کودک آبی رنگ اکتیو که خیل ...

من پسرم سه سالشه هنوزم جدا میشورم با اکتیو

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...
من تو ماشین مینداختم با مایع لباسهای خودش هم جدا 

لباس های بچه خیلی کوچولو و سبکه،باید خیلی لباس جمع شه تا ماشین یکم پرشه که

والا انقدر زود ب زود لباس یا کهنه یا پتو جمع میشه ک ماشین رو میزنم

ببخشید یه سوال،اونهایی که جیش کرده رو هم میندازین؟

با ماشین. با مایع مخصوص بچه

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2706