2737
2734
عنوان

عروسی جاری

| مشاهده متن کامل بحث + 1253 بازدید | 73 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من عروسی جاریم سه سال پیش بود خیلی شب بدی بودرنگ موهام که دوس نداشتم اونی نشد که میخواستم اخر شبم به بوق زنی و دنبال عروس رفتن نرسیدیم  تا اومدیم دیدیم داماد و فامیلا گازش گرفتن رفتن

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...
عزیزم چه جاریه مهربونی هستی ،خب میتونی وقتی کسی نیست دوستانه راهنماییش کنی

اخلاقش هنوزدستم نیست. می ترسم بگه بعد مادرشوهر بگه داره داره خط میده به عروس جدیدد

من یه کاربر قدیمی ام که قطع دسترسی شدم و حالا بعد مدتی دوباره با یه اسم دیگه اووومدم. دردهامو گفتم قبلا اما چون خدا رو دارم خیلی شاکرم .. اما شما برام خیلی دعا کنید....
همیشه حرص میخورم وقتی شوهرا میخوان واسه زنشون تعیین تکلیف کنن موهاش و رنگ کنه یا نه یعنی یه انسان با ...

زندگی متاهلی یعنی با دل شوهرت راه بیای و از این حرفا😁

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  
2738
شما اهل كجايي؟ ميشه بگي؟

یکی از شهرهای قزوینم. ولی سم نمی تونم بگم

من یه کاربر قدیمی ام که قطع دسترسی شدم و حالا بعد مدتی دوباره با یه اسم دیگه اووومدم. دردهامو گفتم قبلا اما چون خدا رو دارم خیلی شاکرم .. اما شما برام خیلی دعا کنید....
2706