2733
2734
عنوان

چرا اینطوری شدیم خانوما

| مشاهده متن کامل بحث + 954 بازدید | 133 پست
جداازاین موضوع اخه قیافه همسر به ما چه ربطی داره انتخابی که کردی حالا زشت و زیباش الان چه تاثیری دار ...

متاسفانه مردم سرگرم کردن بااین تاپیکها مادرهاروسرگرم کردن بافضای مجازی مدروز ناخن مو و..(منکرزیبای نیستم اما افراطش که بشه دغدغه خوب نیست ) وتربیت بچهامون سپردیم به تلوزیون وموبایل وتقلید ازدوستان و...

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اصصلا نمیرم توا اون تاپیکا   باز اونی ک داره دلخوریشو از مادرشوهرش یا خواهره خودش میگه برام ...

😁😁😁بخدا دیگه عصابم نمیکشه ازدست بعضی تاپیکا اوایل زیاد میومدم الان یسر صبح میام یسر ظهر 

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد......خداجونم منتظر معجزتم....😍❤❤🙏
2728

اینا به کنار دیشب تا صبح چند بار تایپیک زدن هی میترکید خانمای متاهل سایت با آقایان بحث صیغه و هم جنس بازی میکردن من اصلا نظر ندادم فقط نگاه کردم واقعا متاسفم حالا اگه شوهرهاشون با یه خانوم حرف بزنه ببینین چه میکنن

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...
متاسفانه مردم سرگرم کردن بااین تاپیکها مادرهاروسرگرم کردن بافضای مجازی مدروز ناخن مو و..(منکرزیبای ن ...

افرین واقعا مادرای الان نصفشون شایدم بیشتر خیلی بی مسعولیت شدن من انقد ناراحت میشم میبینم بچه زار میزنه مامانه اهمیت نمیده چرااا چون سرش توگوشیه دلم برای نسل اینده میسوزه

2738
اینا به کنار دیشب تا صبح چند بار تایپیک زدن هی میترکید خانمای متاهل سایت با آقایان بحث صیغه و هم جنس ...

جدی؟!؟🙄🙄🙄

آخه خیلیاشم سرکاریه 

اره بابا من خیلی ساده و زود باورم الانم بااینکه خیلی وقته اینجام بازم باور میکنما اصلا متوجه دروغ نمیشم😐😐😐

اینا به کنار دیشب تا صبح چند بار تایپیک زدن هی میترکید خانمای متاهل سایت با آقایان بحث صیغه و هم جنس ...

آخه بحث نمیخواد هرادم عاقلی اول میره مطالعه میکنه اگرم وقت نداره ونمیتونه حرف حق میپذیره 

که باسرشت ادمی هماهنگ 

چیزهای دارن تبلیغ میکنن که همه انسانیت وفطرت پاک ادمی و.. زیرسوال میبره 

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود

بابا خب حرف بدی نزدن که بحث بود دیگه چه اشکالی داره حتی تو دانشگاهم سر کلاس ازین بحثا میشه 

فقط 26 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706