2726
عنوان

چرا اینطوری شدیم خانوما

| مشاهده متن کامل بحث + 954 بازدید | 133 پست
بخدا الان حرف بزنم می گن فلان... شما میانگین سنی نی نی سایت رو درآری متوجه می شی دلیل این تاپی ...

فلان فلان 😂

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
حرف شما درسته. ولی مهم تر اینه که کلا میانگین تکامل عقلی اومده پایین کلا ! به سن ربط نداره . خانم ۳ ...

😂😂😂وااای

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد......خداجونم منتظر معجزتم....😍❤❤🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همش تایپیک خیانت بخدا هیچکس نمیاد اینجا راهکار بده که حتی چطور زندگیمونو پیش ببریم که خیانت نبینیم ه ...

تو دنیای واقعی ام چون همینجوریه...بیشتر  کسایی ک اینجا ادعا  دارن تو دنیای واقعی خودشون درگیر چیزای پوچو بی ارزشو چشم و هم چشمی ان...

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
بخدا الان حرف بزنم می گن فلان... شما میانگین سنی نی نی سایت رو درآری متوجه می شی دلیل این تاپی ...

لاایک گگگگنده

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
2728
خیلی موضوعات بوده حتی درمورد این تایپیکهای خیانت من دیدم یا طرف مقابل مسخره میشه یا خانوما مشاوره ها ...

منکه تاپیکای مفید ذخیره کردم چندروز یبار میرم سر میزنم و چند صفحه میخونم تو تاپیکای عکس و خیانت و مادرشوهرم نمیرم خداروشکر عصابم و ازسرراه نیاوردم

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد......خداجونم منتظر معجزتم....😍❤❤🙏
😂😂😂وااای

والا به خدا .

بعد بری نظرات رو بخونی شاخ در میاری .

همه فحش و فضیحت رو کشیدن به مادر شوهره . استار تر رو هم تیر کردن که فقططططططططط تو باید بشینی کنار شوهرت .

به خدادموندم بعضیا چطوری زندگی میکنن

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
حرف شما درسته. ولی مهم تر اینه که کلا میانگین تکامل عقلی اومده پایین کلا ! به سن ربط نداره . خانم ۳ ...

خدایی اینو نمی دونستم ۳۹ سالشه

متاسفم براش

چقدر عصبی شدم اون روز از رفتار بچگانش😅🤦‍♀️

خدایی اینو نمی دونستم ۳۹ سالشه متاسفم براش چقدر عصبی شدم اون روز از رفتار بچگانش😅🤦‍♀️

من نمی دونم شما کدوم تاپیک رو میگی دوستم . شاید دوتایی در مورد یه تاپیک حرف نمیزنیما. من اینی که میگم چند وقتا پیش یود. ولی خیلی تکرار میشه این موضوع تو سایت . هر دفعه هم سر جلو نشستن

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

والا من که مفید ندیدم مگر موارد خاصی و این که سوالات پزشکی واقعا نمیشه جواب داد 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2706