2737
2734
عنوان

چرا اینطوری شدیم خانوما

954 بازدید | 133 پست

واقعا چرا محیط نینی سایت اینطوری شده هیچکس تو تایپیکهای مفید و ضروری شرکت نمیکنه من کلی تایپیک خوب دیدم که متاسفانه بیجواب مونده همش خیانت چشم من قشنگه یا نه ، جاریم اینو گفت ،عکس شوهرمونو بذاریم کی از همه قشنگتره هستیم محیط نینی سایت قبلا واقعا اموزنده بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

واقعا ینی برو تاپیکای من و ببین بیشتراز دوصفحه جلو نمیره چراچون سوالام خاله زنگی نیست همه بریزن توتاپیک همه عشق این و دارن فقط عکس بزارن و راجبه مسائل بیخود و پوچ نظر بدن و باهم بحث دعوا کنن احتراما ازبین رفته

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد......خداجونم منتظر معجزتم....😍❤❤🙏
بخدا الان حرف بزنم می گن فلان... شما میانگین سنی نی نی سایت رو درآری متوجه می شی دلیل این تاپی ...

اره یکی از دلایلشم همینه 

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد......خداجونم منتظر معجزتم....😍❤❤🙏
بخدا الان حرف بزنم می گن فلان... شما میانگین سنی نی نی سایت رو درآری متوجه می شی دلیل این تاپی ...

حرف شما درسته. ولی مهم تر اینه که کلا میانگین تکامل عقلی اومده پایین کلا ! به سن ربط نداره .

خانم ۳۹ سالشه. تاپیک زده ناله و نفرین و آه و افغان. چی شده ؟ مادر شوهرش تو ماشین نشسته جلو !

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
مثلا چه تایپک مفیدی بوده؟موضوعش چی بوده

خیلی موضوعات بوده حتی درمورد این تایپیکهای خیانت من دیدم یا طرف مقابل مسخره میشه یا خانوما مشاوره های عجیب و غریب میدن

2706