2733
2734
عنوان

سحرخیزا بیاین منو واسه مهمون داری یاری کنید!

| مشاهده متن کامل بحث + 584 بازدید | 52 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی از بین  بیست نفر کسی نمیتونه کمکت کنه برنج و خوروش بپزی؟؟

چرا عزیزم ولی گفتم برنامه ریزی کنم به اونجاها نرسه دیگه همه چی اماده باشه

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  

اولا خدا مادرتو بیامرزه دوما از یه دختر مجرد کسی بیشتر از این انتظار نداره همین هایی که گفتی خوبه زیاد خودتو توی دردسر ننداز مردم انتظارشون بیشتر میشه 

بجای سوسیس بندری میتونی کشک بادمجون درست کنی 

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
2728

ماکارانی من برا جمعیت زیاد درست کردم

به نظرم برا شما که آبکش کردن برنج برات سخته

شستن ماکارانی هم برا این جمعیت سخته

ولش کن

میرزا قاسمی خوبه 

بادمجون ها رو بذار رو منقل کبابی بشه همون تو باغ بعد بنداز تو مشما راحت پوستش کنده میشه

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی
بلدم ولی سخته عزیزم هفت هشت نفر که نیستن اخه

خوب پس کدبانویی هستی واسه خودت، خوب مگه تو مهموناتون خانوم نیست؟ این جور وقتا معمولا همه کمک میکنن... کتلت هم خیلی خوبه همه دوست دارن کنارش سیب زمینی هم سرخ کن.. یا کشک و بادمجونم خوبه میتونی به جای سرخ کردن بادمجوناشو کباب کنی

خوب پس کدبانویی هستی واسه خودت، خوب مگه تو مهموناتون خانوم نیست؟ این جور وقتا معمولا همه کمک میکنن.. ...

چرا عزیزم بنده های اتفاقا اهل کمک هم هستن خواستم کدبانوگری کنم مثلا!امشب میرم دنبال بادمجون  

2738

یه کار دیگه هم میتونی بکنی. روز اول برنج رو تو خونه آبکش کن و دم نکن. بعد ببر تو باغ دم کن. والا کار عجیب و سختی نیست اصلا. 

ضمنا چیزهایی مثل سوسیس بندری و کتلت و کوکو، ظاهرشون راحته اما برای جمعیت درست کردنشون چون به مقدار زیاد باید خورد و سرخ بشه اصلا راحت نیست. راحت ترین چیزها، کباب و آبگوشت و خورشته

به نظرم حتما برنجو درست کن چون سیر نمیشن که غذای نونی زحمتش بیشتره بخدا ،اگه سخته ۱۰ تا ۱۰ تا درست کن میتونی یه قابلمه رو لاب لاش شوید بریزی بشه شوید پلو یا سبزی بریزی بشه سبزی پلو تازه دو نوع برنج هم میشه کار خیلی سختی نیست تو میتونی حتما ،راستی اگه ۲۰ نفرین دقیقا ۲۰ تا پیمانه برنداره ۴ تا اضافه بردار که کم نیاد ،بزار بهت کمک کنن خسته نشی یه وعده نیست که 😘

کاهش وزن برای بارداری هر چه زودتر 🤕وزن العانم ۷۴و۵۰۰ ..وزن هدف اول ۷۰ ...هدف دوم ۶۸ ...هدف سوم ۶۵ ،یه دعای خیر هم جهت نینی دارشدنمون بکنید شاید خدا به دعای شما کمکمون کرد 😘 

فاطمه سلطان 😚برنج اب کش نکن کته ای درست کن ولی باید مراقب باشی نرم نشه.هم مقوی تره هم سخت نیست با جوجه باشه خوبه شب الویه بده فردا ظهر آبگوشت و شبش هم پاچینی ژله و سالاد ونوشیدی سبزی خوردن یادت نره.موفق باشی 😘😘😘😘😘 

من خوراکمه زمین بخورم👇👇👇👇                                    تا پاشمو و وایسمو دوباره از سر💪✌❤
فاطمه سلطان 😚برنج اب کش نکن کته ای درست کن ولی باید مراقب باشی نرم نشه.هم مقوی تره هم سخت نیست با ج ...

ممنونم وزیر اعظم     

ممنونم وزیر اعظم      

فدات من مامانم شاغل بود از 12 13 سالکی آشپزی میکردم چون زورم نمیرسید آبکش کنم برنج کته ای برمیداشتم مشخص هم نمیشد 

من خوراکمه زمین بخورم👇👇👇👇                                    تا پاشمو و وایسمو دوباره از سر💪✌❤
2706