2726

بیست نفریم واسه دو روز!بگین خب!

منم دست تنهام مادرمم فوت کرده خواهرم ندارم!اینو نگین خب بگین خدابیامرزه!  

برنجم نمیخوام بپزم اصلا نمیتونم ابکش کنم واسه این تعداد!بازم بگین خب!

مهمونا رو هم میخوایم ببریم بیرون شهر تو باغ شبم اونجا بخوابن چون خونه جا نداریم رستوران و اشپزخونه هم تو اون محدوده نیست!همچنان بگین خب!

حالا من اینجوری برنامه ریزی کردم فردا که واسه ناهار میان پاچین کباب کنیم شبشم سوسیس بندری!پس فردا هم ناهار ابگوشت بزاریم و شبش الویه!

حالا از یه طرف فکر میکنم کمه چون قبل از اینکه مامانم فوت کنه همیشه دو سه مدل غذا میذاشت واسشون الان بهشون برمیخوره از یه طرفم فکر میکنم از دختر مجرد تو خونه بیشتر از این نمیشه انتظار داشت!بازم اگه فکر میکنین میشه تغییری داد و راحت ترش کرد بگین چون دیشبم خودشون الویه خوردن اگه بشه اونو عوضش کنم!دستتونم ندرده

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  

باغ مال خودتونه؟ 

آشپزخانه داره؟ 

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

گلم برنجو حتما درست کن ولی چون سختته برا بیست نفر دوتا ده تا درست کن

من یسری ایطور کردم ک ده تا ده تا خیسوندم از اونور قابلمه بزرگ تهش روغن ریختم و ده تا اولیو ابکش کردم ریختم تو قابلمه بزرگه و دوباره ده تا دومی 

خیلی راحت تره

خدا مادرت رو رحمت کنه. به نظرم برای ظهر، پاچین سبکه. اون پاچین رو بذار جای الویه فردا شب. ناهار روز اول رو جوجه بده. از دم کردن برنج برای بیست نفر هم نترس. کار خیلی سختی نیست اصلا. یعنی تو این بیست نفر، یکی نیست کمکن برنج رو دم کنه؟ نمیشه که همه کار رو شما بکنی.

2706