2726
عنوان

جنسیت اشتباه

| مشاهده متن کامل بحث + 445 بازدید | 28 پست
آخه این کوچولو ناخواسته بود و یه معجزه...هنوز تصمیمش نداشتم و باوجود تنبلی شدیدتخمدان دیگه دکترنرفتم ...

عزیزمم

منم پلی کیستیکم اونم دوتا تخمدانم 

پارسال اولین و آخرین دکترمو رفتم و حتی یه قرصم نخوزدم و بی خیال بودم چون اصلا بچه نمی خواستم یه پسر داشتم ..حالا بایه بار جلوگیری نکردن ناخواسته باردار شدم و ...منم مثل معجزه بهش نگاه می کنم و هر چند برای من باعث شد خیلی بهم بریزم ...

بعد اینکه ناخواسته من پسرم زیاد دیدم معلوم نمی کنه که همشون دختر باشن..اصلا بهش فکر نکن اگه تا آنومالی هم نمی تونی صبر کنی خودت ۱۶ هفته برو سونو 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
آهان...بخاطر امضام میگی عزیزم....منظورم قلب خودم و نی نی هست...هرکدام بایستد جانم میرود😳

اره🤭🤭🤭🤭😁😁😁

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪
جایی ک رفتی و حدود احتمالی ک دادی مهمه،من جای خوبی رفتم و گف احتمال زیاد پسره و پسرم شد

جایی که رفتم معتبره و حتی دخترعموم عکس سونوشو برده بود پیش بهترین دکتر شیراز گفته بود باورنمیکنم همچین دستگاه باکیفیتی تو شهر به این کوچیکی باشه..ولی من همش میگم انسان جایزالخطا هست..شاید اشتباه کرده..

جایی که رفتم معتبره و حتی دخترعموم عکس سونوشو برده بود پیش بهترین دکتر شیراز گفته بود باورنمیکنم همچ ...

اره منم جایی ک رفتم دستگاه هاش خیلی جدیدن براهمین خیالم راحت بود،دستگاه ها و تجربه خودش خیلی مهمه،ب احتمال زیاد پسره

اما در کل نمیگفتی بهتر بود،خودم نگفتم تا آنومالی

اره منم جایی ک رفتم دستگاه هاش خیلی جدیدن براهمین خیالم راحت بود،دستگاه ها و تجربه خودش خیلی مهمه،ب ...

خودم نگفتم شوهرم رفته بهشون گفته...حتی نگفته احتمال دادن😠...منم اینقدر بدم میاد ازشون که حوصله ندارم زنگ بزنم توجیحشون کنم که80درصد گفته....موندم تا انومال چی بشه😩

احتما خطا برا دختر زیاده اما پسر نه خیالت راحت بچت پسره

یعنی خانواده شوهرم ازخداشونه اشتباه باشه.این نهمین نوه هست 8تای قبلی همشون گل دخترن..خودمم دختر دوست دارم...من کاری به اونا ندارم ولی حرفاشون هنوز تو دلمه...5ساله عروسی کردیم...مثلا یه بار مادرشوهرم میگفت فلان شهر رسمشونه اگر زن بچه دار نشد خود زنه بره واسه شوهرش خواستگاری ...پول دوا و دکتر الکی نده حیف که شهرما رسم نیست..حالا منو میگفت که دائم دکتر بودم😢

یعنی خانواده شوهرم ازخداشونه اشتباه باشه.این نهمین نوه هست 8تای قبلی همشون گل دخترن..خودمم دختر دوست ...

خداروشکر ک بچه دار شدی،خودتو ناراحت نکن بخیل زیاده،منم باردارم چون بچم پسره مادرشوهرم حسودیش میشه ک خواهرشوهرم پسر نداره هی نفرین میکنن ب بچم،ب چن ماه دیگ فکن ک پسرت بغلته حال میکنی😍

یعنی خانواده شوهرم ازخداشونه اشتباه باشه.این نهمین نوه هست 8تای قبلی همشون گل دخترن..خودمم دختر دوست ...

عحب خانواده شوهری داری

کجایی هستین؟

اهمیت نده اصلا..تو خدارو داری و همین کافیه برات عزیزم