عنوان

19 سالگی سن خوبیه واسه ازدواج؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1732 بازدید | 127 پست
خو بود  تقصیر من نبود من تو ایرانم نامزدم خارج بود  بعد وقتی که اومد ایران خونه ما عقد ک ...

دیدی ک میگیم زوده واسه همین 

الان تو این تایپیک اون دوستی ک میره نهم و شما نتونستین از بارداری پیشگیری کنید چون هنوز کامل نبودید من خودم مثل شما زود ازدواج کردمو پشیمونم 

من ۱۹ سالم بود تا از مدرسه فارغ شدم ازدواج کردم و تو خواستگاری ک رفتیم صحبت کنیم هیچی از خودم و خواسته هام نگفتم فقط حرفای دری وری زدم که بعدش نزاشت برم دانشگاه صد تا واسطه شدند تا لیسانس گرفتم کل لیسانسم شاید ۱۰ روز من دانشگاه رفتم اونم برا التماس پیش استادا ک نندازنم 

الان اسمم جز مشمولین اموزش پرورش هست جرات نمیکنم بگم میخوام برم سر کار و همش خودمو نفرین میکنم چرا روز اول این خواسته هامو نگفتم اصلا بلد نبودم فکر کردم با لباس عروسی ک میپوشم و طلایی که برام اوردن همه چی گل و بلبله

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی زوده ، آدم تو هر سنی فک میکنه من دیگه پخته و با تجربه و بزرگم یه سال ک میگذره میبینه سال پیش چقد بچه و بی تجربه بوده ...

۱۹ تازه نوجوونیه ، بنظرم جوونی بکن بعد ، مثلا بعد از ۲۵ یا حتی ۳۰

من دو برابر تو سن دارم از دو برابر هم بیشتر اما هنوز فکر میکنم آماده بچه دار شدن نیستم کاملا

من هم ناخواسته با جلوگیری حامله شدم عزیزم وگرنه منم نمیخواستم 

الانم بچمو شوهرم نگه میداره من درس میخونم

2728
اره شاید بدم میاد میام نینی سایت  چون یه چیزی نمیگم همه میگن سرکاریم  من واقعی 13 سالگی ...

خوشبخت باشی عزیزم

سعی کن خیلی چیزا یاد بگیری هم برتی تربیت بچت هم برای زندگی زناشوییت

البته عزیزم تو مجبوری زود بزرگ شی   

من ۲۳ ازدواج کردم. ولی خودم کلا خیلی اهل ازدواج بودم زودتر دوست داشتم😅

اگه مورد خوبی باشه چرا که نه ازدواج کن. بعد میتونی تحصیلاتتم ادامه بدی. فقط از تجربه دیگران حالا تو این سایت یا جای دیگه استفاده کن. مثل اینکه با خانواده شوهر هیچوقت خاکی نباش. مهربون باش باهاشون رفت و آمد کن  ولی همیشه سنگین باش. خلاصه اینجور مسائلو سعی کن حتما یکمم شده یاد بگیری که تو زندگی اذیت نشی

دوستای گلم لطفا در مورد کمک ها و سوالاتی که میپرسم خدا رو در نظر بگیرید و بعد بهم جواب بدید... برام مهمه که راهی که جلوی پام میزارید رضایت خدارو در پی داشته باشه... ممنونم❤
دیدی ک میگیم زوده واسه همین  الان تو این تایپیک اون دوستی ک میره نهم و شما نتونستین از بارداری ...

البته من شرط گذاشتم که نامزدم همیشه تو ایران زندگی کنه و من ادامه تحصیل کنم و دکتر بشم 

خیلی زوده ، آدم تو هر سنی فک میکنه من دیگه پخته و با تجربه و بزرگم یه سال ک میگذره میبینه سال پیش چق ...

خدایی ۲۰ به بالا خوبه فرصت هست چند سال بدون بچه دو نفره زندگی کرد درس توند کار خوب پیدا کرد 

2706