2703
2553
عنوان

بچه ها نظرتون درباره این بی بی چک بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 401 بازدید | 32 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم هاله دیدم ولی بعد ۱۷ روز خیلی کمرنگه 

کاهش وزن برای بارداری هر چه زودتر 🤕وزن العانم ۷۴و۵۰۰ ..وزن هدف اول ۷۰ ...هدف دوم ۶۸ ...هدف سوم ۶۵ ،یه دعای خیر هم جهت نینی دارشدنمون بکنید شاید خدا به دعای شما کمکمون کرد 😘 
2720
2714

هاله داره شاید لقاح دیر بود که کمرنگه. انشاءالله که نیستی ولی برو آز بده خیالت راحت شه. شیر استرسی به بچه ندی.

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
بله...

عزیز دلم اشتباه منو نکن اگه باردار بودی مبارکه نبودیم زیاد به بعد موکول نکن یکم بچت بزرگ بشه ابدا زیر بار نمیری سختت میشه باز از اول شب بیداری بکشی اما الان با هم بزرگ میشن سختیاشم با هم تموم میشه من هنوز تو شش و بشم بیارم نیارم تصمیم گیری سخته دخترم امسال میره کلاس اول و سنمم 36 سال شده اما هنوز تصمیم سختیه کاش انقدر سفت و سخت جلوگیری نمیکردم

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design

برو امروز ازمایش مثبتم بود به دکترت بگو که 17 روزه عقب انداختی

شایدم چون شیردهیته تخمکگذاری دیر صورت گرفته عزیزم در هر صورت برسی بشه بهتره

اما به نظرم پخش شده و منفیه

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
2706