2410
2553
عنوان

پسر خالم ازم خواستگاری کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 2194 بازدید | 70 پست

بدترین ازدواج از نظر ژنتیکی ازدواج دخترخاله پسر خالس 

تو فامیل ما اکثر ا ازدواج فامیله 

از من میشنوی بی خیال شو 

اومدن وصلت کردن راطه هاشون بهتر شه بدتر و بدتر شده 

چون خانواده ها دخالت میکنن و این نه تنها کام شمارو تو زندگی تلخ میکنه بلکه بین خانواده هام اختلاف میندازه 

من از تین موارد زیاد دیدم

قبلش همه چی خوب جونشونو برا هم میدن ولی بعد وصلت اصلا میشن دشمن خونی اون بد انو میگه پیش لقیه اون یکی بد اون یکیو 

زندگی بچه هارم تلخ کردن بخدا دیدم.ک میگم

حداقل غریبع خانواده ها همش چش تو چش نیستن ک بحثی بخواد پیش بیاد 

دوستان تو فامیل داشتین ازدواج فامیلی که کل خانواده ها سر یه مشکل بهم نریزه؟ میشه مدیریتش کرد؟ اصلا به نظرتون منطقی میاد شغل پایین همراه با بجون  خریدن این همه مخالفت؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نه ربطی نداره جنایت که نکرده خواستگاری کرده و نشده الانم هر کدوم پی خودشون هستن. بعدشم شرایط کاریش پ ...

عزیزم اینو شمایی که تو اون خانواده نیستی میگی. البته عقاید متفاوت ولی یک درصد فکر کن شوهر خواهر ایشون بفهمن که پسرخاله ای که فبلا خواستگار خانمش بوده مثلا میخواد بیاد خونشون مهمونی. کمتر مردی پیدا میشه در خوش بینانه ترین حالتش حداقل غر نزنه. وای به حال روزی که متعصبم باش

بعضیا جورین که نباید بگی خدایا به راه راست هدایتش کن بلکه باید بگی خدایا راه راس رو به سمت این کج کن😊
دوستان تو فامیل داشتین ازدواج فامیلی که کل خانواده ها سر یه مشکل بهم نریزه؟ میشه مدیریتش کرد؟ اصلا ب ...

شرایطت خیلی خیلی سخت. ببین عزیزم خانواده خیلی مهم. من خودم ازدواجم فامیلی نبوده ولی الان با خودم فکر میکنم اگه به ده سال پیش بر گردم با وجود اینکه همسرم رو عاشقانه میپرستمش و زندگی خداروشکر خوبیم دارم ولی تو انتخابم سختگیری بیشتری میکردم

بعضیا جورین که نباید بگی خدایا به راه راست هدایتش کن بلکه باید بگی خدایا راه راس رو به سمت این کج کن😊
2456
دوستان تو فامیل داشتین ازدواج فامیلی که کل خانواده ها سر یه مشکل بهم نریزه؟ میشه مدیریتش کرد؟ اصلا ب ...

ن واقعیت خیلی سخته 

فقط یه کلمه از خونتون بروز کنه دیده جمع.کردنش کار خداس 

مگر ک دو طرف عاقل باشن و با سیاست رفتار کنن.

با توجه ب اختلافی ک قبلا داشتید با خالتینا 

ب نظرم قیدشو بزن 

فامیل خیلی خوبه مخصوصا خاله که مثل مامان آدمه. کاش همسرمن فامیل بود از قبل میشناختمش

نه بابا من 10سال عروس خاله ام با شوهرم مشکلی ندارم اما خاله ام بلا نبوده سرم نیاره 

ما که شناختی از خانواده هاتون نداریم.خودت بشین سبک و سنگین کن ببین به چه نتیجه ای میرسی .نه از ترس تنهایی قبولش کن نه هم به خاطر ترس از مشکلات بعدش ردش کن منطقی برو جلو

💞متاهل💞...........درخواست دوستی ⛔
2714

ببین من با شوهرم پسرخاله دختر خاله ایم 

با هم مشکلی نداریم اما با کوچیک ترین مشکل کل فامیل میفهمه خیلی ازت انتظار دارن ،خاله ام همش میگه تو خواهرزدامی باید تو هر مسئله ای سکوت کنی یا باید این رفتار کنی اما با اون عروس دیگری هاش خیلی خوبه 

قبل ازدواجم خیلی خانوادهامون باهم خوب بودن اما الان به اجبار جواب سلام میدن 

اصلا نمیشه با حانواده مادری زیاد رفت و آمد کرد چون همه چیز بهم میریزه

الان من بعد ده سال دوسالی مبشه به این نتیجه رسیدیم یک شهر دیگ دور از همه زندگی کنیم خانواده و فامیلم فقط مراسمی باشه میبینیم 

زندگی مشترک مشکلات زیاد داره اما وقتی فامیل باشی بدتر همه چیز بهم میریزه 

تجربه من میگه به خاطر آرامش زندگیتونم که شده ازدواج فامیلی زیاد خوب نیست