2737
2734

بیاین تعریف کنین ...کی بوده کجا بوده ...چه جوری بوده😘😘😘😘😘

فقط الله سبحانه و تعالی رو صدا بزنیم ،،یا الله ادرکنی ،،یا الله مددی ،،بنده های خوب خداوند هم فقط الله رو صدا میزدن 🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من خاصترین عروسی که رفتم عروسی خودم بود،اونم به خاطر هیجان وبرگزارشدن مراسمی که خودمون دوتایی براش تصمیم گرفته بودیم خاص بود برام،وشاید ازنظر دیگران خییییییلی معمولی بوده باشه،عروس 14ساله پیشم 

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲

عروسی پسرخاله شوهرم ک ۲شب شام دادن مردیم از گشنگی و برقشونم ۱۱شب تا ۱۲شب قطع بود با گوشی توی تالار همو می دیدیم عجیب بود و خاص😆

خشونت علیه زنان ؛  همیشه یک چشم کبود    و دندان شکسته    و دماغ خونی نیست!                  خشونت اضطرابی ست که در جان زن است؛ که فکر میکند باید     لاغرتر باشد،  چاق تر باشد،  زیباتر باشد،  خوشحال تر باشد،  سنگین تر باشد،  خانه دارتر باشد،  عاقل تر باشد!                        خشونت آن چیزی است که زن نیست و فکر میکند باید باشد.                                                         خشونت آن نقابی است که زن به صورتش میزند تا خودش نباشد تا برای مرد کافی باشد...
عروسی پسرخاله شوهرم ک ۲شب شام دادن مردیم از گشنگی و برقشونم ۱۱شب تا ۱۲شب قطع بود با گوشی توی تالار ه ...

بیچاره هاحتماچه حرصی خوردن

چه شب هامنوآسمان تادم صبح سرودیم نم نم: تورادوست دارم
2738

عروسی دختر عمه همسرم بود. خیلی پولدار بودن. 10 نوع غذا داشتند. انواع و اقسام ژله و دسر. بعد عروس خیلی ملوس و دلبر بود. عروس و دوماد دکتر بودن. عروس چند نوع رقص بلد بود. فرداش تو مراسم پاتختی عروس چند دست لباس عوض کرد و  متناسب با لباساش رقصید. شاباش هایی هم که به عروس دادن خیلی عجیب بود دلار و یورو . اون شب 6 تا سرویس جواهر و برلیلنت به عروس دادن. پدر زن به دومادش سوییچ لندکروز داد. روز پاتختی هم بلیط سفر فرانسه با ویزای شینگن داد. همین 6 ماه پیش عروسیشون بود. خیلی بریز بپاش داشتند

عروسی دخترداییم هفته قبل بود اقوام داماد خییییلی وضعشون خوب بود داماد پورش داشت و سر عروس دلار میریختن تراول 50 تومنی میریختن انواع آب میوه های طبیعی آب طالبی و .. و موهیتو سرو میشد شامشون ده مدل غذا بود تا بیف وچیکن استرگانوف و انواع دسر و ذرت مکزیکی بود

اقوام داماد با اینکه پولدار بودن اصلا تازه به دوران رسیده نبودن خیلی خاکی و خودمونی بودن