2726
عنوان

وااااایییی تورو خدا کمک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 427 بازدید | 61 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اصلا تو فکر زایمان و چندتا بودن نباش.موش اینجوری نیست که چندروز تو خونه باشه و متوجه نشی مگه خونه های شلوغ و کثیف.. اصلا هم سم و مرگ موش نزن چون میخوره و میره یه جای پنهان میمیره و متوجه نمیشی و بو میکنه..برای موش فقط و فقط تله خوبه..یکم نون رو روغنی کن بزن به تله و بذار توی اتاق و در اتاق رو ببند،لامپا رو خاموش کن و خونه توی سکوت کامل باشه یا اصلا با پسرت برو خونه مامانت مطمئن باش فوری میگیرش و راحت میشی..بعدش یه تمیز کاری اساسی از کل خونه انجام بده مخصوصا آشپزخونه

قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد❤
2728
وای منم پریروز تو حموم دیدم در لوله بازه و سطل آشغال حموم بهم ریختس فهمیدم موش اومده بوده حالا نگران ...

احتمال زیاد از همون راه برگشته مگه اینکه در حموم باز بوده باشه.یه چیز سنگین بذار روی آب رو

قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد❤
منم همینطور شوهرم میگه از خونه بغلی اومده از انباریش

نترس من جنوب بزرگ شدم خونه ایی که توش بودیم موش زیاد داشت همیشه تله با یه تیکه خیار میذاشتیم یکیش می افتاد تو تله چسب موش هم خوبه موشا خیار زیاد دوست دارن  

جواب ابلهان خاموشیست....پس اگه ریپ زدی و جواب ندادم بدون که این مثل در موردت صدق میکنه..
نترس من جنوب بزرگ شدم خونه ایی که توش بودیم موش زیاد داشت همیشه تله با یه تیکه خیار میذاشتیم یکیش می ...

چ جالب من فکر میکردم پنیر میخورن😅از تو برنامه کودکه تام و جری دیده بودم

نترس من جنوب بزرگ شدم خونه ایی که توش بودیم موش زیاد داشت همیشه تله با یه تیکه خیار میذاشتیم یکیش می ...

الان صدا از اشپزخونه اومد رفتم دیدم وایستاده دم انباری نیم ساعت اونجا نونده بود منم وایستاده بودم بیرون نیاد بعدم رفتم در انباری رو بستم بعدم لامپو روشن کردم مطمئن بشم رفته الان صدایی نمیاد بنظرتون رفته بیرون؟

چسب موش تنها راه حل موجوده...

موشهای الان انگار چسب موشو میشناسن. 

من یه دونه کوچلو اومده بود تو خونم طبقه پنجمم. باور کن ۱۰ روز تو خونم بود. چسب هم بود. اصلا نمیرف سمت چسب

دیگه بهش عادت کرده بودم😕

آخرش گندم سمی خریدم گذاشتم خورد و یه روز خونه نبودم اومدم دیدم جنازش افتاده. 

مودبانه ریپلای کنی خیلیی ممنونت میشم، ریپلایت تند باشه، تندتر جواب میدم. پس ریپلای کن ها مودب باشید.                                                                        Manvatoo سابق هستم، نی نی سایت خیلییییییی😥😥😥😥😥😥                                                 جرات ندارم حرفمو بگم الان میترکم.                          همون خیلیو داشته باش فعلا.                                   عصبانیم نشو فدات عجقم
چ جالب من فکر میکردم پنیر میخورن😅از تو برنامه کودکه تام و جری دیده بودم

آره پنیر میذاشتیم نمی اومد انگار بوی خیار می کشوندش تو تله 

جواب ابلهان خاموشیست....پس اگه ریپ زدی و جواب ندادم بدون که این مثل در موردت صدق میکنه..
2706