2410
2553
عنوان

وااااایییی تورو خدا کمک کنید

427 بازدید | 61 پست

موش اومده تو خونم چیکار کنم دو ساعت پیش دیدم وومد تو اتاق خواب شوهرمو بیدار کردم وسایلو با پسرمو برداستم اومدم بیرون در اتاقم بستیم زیرشم یه شال گذاشتم یکساعت شوهرم باهاش کلنجار رفت اخرش گم شد ولی از اتاق نیومده بود بیرون رفته داخل کمد لباسا پیداش نکردیم در اتاقو بستیم یه شال گذاشتیم زیر در یه بالش گرد هم جلوش بنظرتون میتونه بیاد بیرون؟از ترسش نمیتونم بخوابم چیکارش کنم؟

کارت درومده

لباساتو همه رو میجوه و پر فضله میکنه

پارچه رو میجوه در کل

مرگ موش و تله بذارید چن روز برید بیرون

یا زنگ بزنید بیان براتون بگیرنش

اگه بچه کوچیک داری خطرناک تره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

لباساتو میجوعه 😂😂

نگران نباش 

باید با آرامش رفتار کنی 

اگه زیر در راه نداره نمیتونه بیاد بیرون 

ولی حتما فردا سفت و سخت وقتتون رو بزارید تا بتونید بگیرینش وگرنه دردسر ساز میشه 

2720
2714

اگه مرگ موش میذاری خیلی مواظب باش بخاطر پسرت دست نزنه خدای نکرده ولی چسب موش بهتره از مرگ موشه

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 

متنفرررررم از موش 

اوق کلی بیماری داره ،تله بخر دوسه تا 

برو داروخانه سم بزن به گندم بزار 

بچت بزارخونه مادرت 

فردا بگیرش حتما ،کل لباسها بشور

پتوها بده خشک شویی 

ببین ازکجا اومده راهشو ببند

2706