2726
عنوان

کمک کمک حالم بده

209 بازدید | 27 پست

چندروزپیش  نون و داخل پلاستیک کردم دادم پسرم بذاره داخل یخچال حواسش نبوده گذاشته داخل کابینت اینم سبزشده کپک زده من امشب داشتم کابینتارومرتب میکردم پلاستیکوبازکردم یه دفعه کلی کپک رفت توحلقم..😭الان باید چیکار کنم نگرانم شیرخوردم ولی نمیدونم چیکار کنم کمک کنید توروخدا 

برای سلامتی مادرم صلوات ❤مـادران پاکنـد، همچـون یـاسهاگـوهـرانـی ، بهتـر از المـاسهاقلبشان دشتی ز مهـر و عاطفهروحشان لبریز از، احسـاسـها.

چیزی نمیشه والا 

الکی شلوغش کردی😐

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫
چیزی نمیشه والا  الکی شلوغش کردی😐

راست میگی عزیزم همش سرفه میکنم 

برای سلامتی مادرم صلوات ❤مـادران پاکنـد، همچـون یـاسهاگـوهـرانـی ، بهتـر از المـاسهاقلبشان دشتی ز مهـر و عاطفهروحشان لبریز از، احسـاسـها.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چه خبرته خواهر 😑 کپک خوردی ، کتک که نخوردی😑😑

آخه میگن خطرناکه 😭😭

وای وای وای مامانم اینا  زنگ بزن اورژانس  این‌موقع صبح کی کابینت تمیر میکنه خوب

دوساعته قبل بودبیخیال بودم تونت خوندم خطرناکه 😭

نه عزیزم ما یکبار رفتیم مسافرت یادمون ربت جای نونی رو تمیز کنیم وقتی برگشتیم درش رو باز کردیم کپک رف ...

ممنون عزیزم خداخیرت بده راحتم کردی 

فقط پسرت😂 خب حالا فردا دیدی یه جوریه حالت دکتر برو

وای به خدا همش تبلتش دستشه اینقدر حواس پرت شده 😤

2706