2737
2734

دوست پسرم پولمو نمیده میخام امروز جدی برم ازش شکایت کنم 

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   

داریم کات میکنیم منم پولمو میخام ولی نمیده بهم 

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چقد بهش دادی؟؟؟ قرض بوده یا شریک‌کاری ای چیزی بودید؟؟؟

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...
با چه بهونه ای پول ازت گرفت ؟  من یه هزاری هم نمیدم به پسر فقط قرض میکنم و میتیغم چجوری دادی 😮

شراکت 

2738

دلم نمیاد ازش شکایت کنم 😥

2706