2733
2739

سلام 

خوابم نبرد 

گفتم بیام اینجا 

محتویات ذهنیم تخلیه کنم 

به زندگی خودم و اطرافیان که نگاه میکنم سختی های زیادی کشیدیم دردها و رنجهای زیادی داشتیم خیلی جاها از ته ته ته قلبمون ارزو میکردیم ای کاش پدر و مادرمون ما رو به دنیا نمیوردن 

البته من الانم میگم همیشه هم میگم این دنیا پر از ظلم به همدیگس پر از ناعدالتی 

حالا با این اوضاع بچه دار شدن کار درستیه ؟؟ 

من عاشق بچه ام ولی خودخواه نیستم 

که فقط واسه خاطر خودم یه بچه بیارم و تو این دنیای کثیف زجر بکشه .....

در ایران خیر 

خریت محضه

اینجا افراد از ابتدایی ترین حقوق شهروندی و انسانی شون محرومن 

اوضاع اقتصادی و فرهنگی وحشتناکه 

البته که به دنیا آوردن بچه در چنین شرایطی عین جنایته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بدون بچه هم نمیشه بالاخره یدونش رو میشه تامین کرد

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤امضام مال چند سال قبله دخترمو از دست دادم تو اوج شیرین زبونیش میشه برای آرامش دل منو باباش دعا کنید😭💔خدایا میشه دوباره بغلمو با دستات پر کنی خیلی خسته ام😢😔
2731

منم مث شما فكر ميكنم و با وجود مشكلاتي كه دارم اصلا به بچه فكرنميكنم چون زياد بچه دوس دارم طاقت ندارم ببينم اذيت بشه فقط بخاطر اينكه من دوس داشتم بياد تو اين دنياي پر از نامهربوني 

2738
بدون بچه هم نمیشه بالاخره یدونش رو میشه تامین کرد

فقط بحث اقتصادی و مادی نیست 

ادمها بهم دیگه ظلم میکنن همو اذیت میکنن دل همو میشکنن .... هر کسی فقط به فکر منافع خودشه 

دیدم که میگم حتی پدر و مادر 

2706