2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

وقتی مامانم فهمید بی اف دارم

با گریه برگشت بهم گفت کاشکی تو 17 سالگی شوهرت داده بودم

بعدشم خواهرم بهم گفت فکر کردی همه مثل خودت خرابن

این دوتا حرف همیشه تو ذهنمه 

یه بار سر زده با شوهرم رفتیم خونه مادرش اینا

خونواده مادریش اونجا بودن از بزرگ تا کوچیک

من وقتی فهمیدم میخواستم از همون دم در برگردم 

آخه اولین دیدار بود و به هیچ عنوان دوست نداشتم منو ببینن همیشه ازشون رو میگرفتم

داشتم با شوهرم بحث میکردم که منو برگردونه که پسرداییش دید منو 

از حال رفتم

بهوش که اومد رفتم تو پذیرایی هرکی یه حرفی میزد یهو خالش گفت این سرطانی بی پدر و مادر چی بود گرفتین برا امیرحسین؟؟ مگه قحطی بود؟؟ این همه دختر خوب تو فامیل ...

میشه برام یه صلوات بفرستین؟؟😍☺ میشه دعا کنین تا به آرزوم برسم😢
2714
یه بار سر زده با شوهرم رفتیم خونه مادرش اینا خونواده مادریش اونجا بودن از بزرگ تا کوچیک من وقتی فه ...

رو چه حساب این حرف و زد!!!!؟؟؟

چه بی ادب

عشقا میشه برای مشکل پدرم صلوات بفرستید..میگن هر نفسی یه گرمایی داره،،،الهی بحق نفسهاتون مشکل پدرم حل بشه

اونکه زیاده گلچین میکنم..

من ی دوستی داشتم که بعد قهرمون برای تلافی رفته با یکی از دشمنام دوست شده بعد اومده ب دوستم گفته اون خیلی باشعورتر از منه...شخصیتمو برد زیر سوال بقیم میگن محل نده...

زندگیتو روی دُور مثبت تنظیم کنمثبت بیاندیش،مثبت عمل کن، مثبت حرف بزن،تا نتایج کارت مثبت،از اب دربیاد،به توانایی هات شک نکن
یه بار سر زده با شوهرم رفتیم خونه مادرش اینا خونواده مادریش اونجا بودن از بزرگ تا کوچیک من وقتی فه ...

خب عزیز دلم ببخش رک میگم مگه چی میشد تورو میدیدن ...چرا دوست نداشتی تورو ببینن بلاخره اونا هم ادم بودن دیگه خوشگلم بعضی وقتا واقعا ادما بخاطر چه چیزای الکی استرس میگیرم

همسرم تو تمنای منو یار منو جان منی.
خب عزیز دلم ببخش رک میگم مگه چی میشد تورو میدیدن ...چرا دوست نداشتی تورو ببینن بلاخره اونا هم ادم بو ...

چون یه بیماری کوچولو داشتم

نه تنها از اونا رو میگرفتم بلکه از دوستا و فامیلای خودمم رو میگرفتم نمیخواستم کسی منو ببینه

میشه برام یه صلوات بفرستین؟؟😍☺ میشه دعا کنین تا به آرزوم برسم😢
چون من یه بیماری کوچولو داشتم و بچه پدر و مادرم نبودم

عجب...زمین گرده عزیزم ناراحت نباش

عشقا میشه برای مشکل پدرم صلوات بفرستید..میگن هر نفسی یه گرمایی داره،،،الهی بحق نفسهاتون مشکل پدرم حل بشه
چون یه بیماری کوچولو داشتم نه تنها از اونا رو میگرفتم بلکه از دوستا و فامیلای خودمم رو میگرفتم نمیخ ...

ای جانم مهم دلته گلم که صاف باشه نه ظاهرت خوشگلم بی خیال حرف مردم مهم خودتی و همسرت انشاالله کنارهم تاابد بمونید و به بهترین ها برسید

همسرم تو تمنای منو یار منو جان منی.
2706