2726
امشب اومد خونه من از ظهر مشغول خونه تکونب بودم اومدم با اخم مثل همیشع بعد در کابینت رو محکم کوبید ک ...

خب جدا شو ازش اگه نمیخوایش و نمیتونی باهاش باشی

دوست داشتن تو لیاقت نمیخواد،،مثل نخ کردن سوزن اعصاب میخواد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگه خونه رو ب اسم خواهرم زذم پیاده اومدی پیاده هم میری دست خالی جات هم تو خیابونه

بگو همون خونه رم ان شاءالله خواهرت بالا میکشه،بعدشم وقتی مرد میخواد طلاق بده باید حق و حقوق زنش رو بده مگه الکیه بره راحت طلاق بده بدون هیچ حق و حقوقی

2728
نمیخوام برگرده تاپیکامو بخون

اها حالا ک میخوای طلاق بگیری زودتر واسه حق و حقوقت اقدام کن

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤امضام مال چند سال قبله دخترمو از دست دادم تو اوج شیرین زبونیش میشه برای آرامش دل منو باباش دعا کنید😭💔خدایا میشه دوباره بغلمو با دستات پر کنی خیلی خسته ام😢😔
سند خونه پیشمه اسم شوهرمه میتونه ب اسمش زده باشه؟

ببین اس ام اسایی که بهت داده رو نگه دار،خصوصا اونیکه نوشته خونه رو زدم بنام خواهرم زدم نوشته پیاده اومدی پیاده میری،خواست طلاقت بده مدرک نگه دار،چون این حرفاش فرار از دین حساب میشه.فکر کنم اصل سند خونه باشه،اما ممکنه محضری هم اینکارو کرده باشه سندم مخفی کن

ببین اس ام اسایی که بهت داده رو نگه دار،خصوصا اونیکه نوشته خونه رو زدم بنام خواهرم زدم نوشته پیاده ا ...

من فک نکنم زده باشه سند ماشینش زمیناش همه دست منه هر چی ک داره دست منه 

تو روستا هم خونه داره مغازه داره ساری خونه دازه ۴۰۰۰ متر زمین کشاورزی دازه مهریه من ۳۵۰ تا سکه س نمیدونم میتدنم بگیرم یا نه

نمیدوتم ترامادول میخورد میکه ترک کردم ولی تا پتج بعدازظهر خوابه رابطه جنسی صفر سفز صفر خونه مادرم قه ...

از اولش همینطوری بود؟

بچه هم داری؟

دوست داشتن تو لیاقت نمیخواد،،مثل نخ کردن سوزن اعصاب میخواد
2706