2733
2734

اره همین چندشب پیش یگی تو اینستا سالگرد ازدواجشو جشن گرفت پیراهن کوتاه با تور و تاج 😬😬😬😬

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

مختلط بود؟چ جوری بود مگ 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

تو فیلمای ترکیه دیدن گفتن ماهم کوتاه بپوشیم قشنگی لباس عروس بهمون بلندیشه 

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤امضام مال چند سال قبله دخترمو از دست دادم تو اوج شیرین زبونیش میشه برای آرامش دل منو باباش دعا کنید😭💔خدایا میشه دوباره بغلمو با دستات پر کنی خیلی خسته ام😢😔
اره همه لخت بودن من فکر میکردم لباس من لختیه بعد دیدم نه من محجبه ام. خخخ

دیگ خوب لباس مجلسیا لختی ان دیگ کسی هم مختلط میگیره ینی فرهنگشون اینجوریه 

لباس عروس جلوش کوتاه بود وسط رونش بود پشتش بلند بود. بالاشم تور بود سوتینش قشنگ مشخص بود

اذه توایسنتازیاددیم واقعالباس عروس خوشگلیش ب پوشیده بودنشه این گیپوراهستن استنین داراخیلی خوشم میاد

دیگ خوب لباس مجلسیا لختی ان دیگ کسی هم مختلط میگیره ینی فرهنگشون اینجوریه 

دقیقا منم دیدم اینجوریه به شوشو گفتم بره خونه یه لباس دکلته کوتاه داشتم اونو اورد پوشیدم گفتم حیفه استفاده نکنم.