2410
2553
عنوان

خانما کممممممک گریییییه

131 بازدید | 20 پست

خانما من ۷ماهه باردارم. به نظرتون اگه بیست روز پشت هم روزی ۵ساعت تو راه باشم با ماشین. اتفاقی برام نیفته؟ کارمندم. ۲.۵ساعت رفت ۲.۵ساعت برگشت   

برای ظهور آقا صلوات بفرستیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

بستگی به شرایطتت داره.حتی اگر بارداری سالمی داشته باشی و مشکلی نباشه بازم احتمال خطر وجود داره.

نظرمو نمیپسندی, ریپلای نکن🚫🚫 پشت این حرفم یه عالمه حرفه از یه عده که فقط برای خالی کردن عقده هاشون میان اینجا....
بستگی به شرایطتت داره.حتی اگر بارداری سالمی داشته باشی و مشکلی نباشه بازم احتمال خطر وجود داره.

اخه دکتر نفهمم مرخصی نمینویسه چیکار کنم

2714
دو و نیم ساعت زیاده.معمولا میگن باید هر نیم ساعت پیاده بشی و ده دیقه راه بری.میتونی؟

اره میتونم پیاده شم راه برم. بعدش خطری نداره؟

اخه دکتر نفهمم مرخصی نمینویسه چیکار کنم

خوابگاه بگیر همون شهر محل کارت بمون بنظر من.

نظرمو نمیپسندی, ریپلای نکن🚫🚫 پشت این حرفم یه عالمه حرفه از یه عده که فقط برای خالی کردن عقده هاشون میان اینجا....

ن عزیزم مشکلی نداره چون ی سره ک ۵ساعتو حرکت نمیکنی خیالت راحت نگران نباش

خداجونم شکرت...ممنون بخاطر معجزه قشنگت بعد از ۵سال بهترین هدیتو تقدیمم کردی خدایا خودت نگهدارش باش(انشاالله قسمت همه منتظرا)
دو و نیم ساعت زیاده.معمولا میگن باید هر نیم ساعت پیاده بشی و ده دیقه راه بری.میتونی؟

ن عزیزم هر دوساعت یبار ۱۵دقیقه باید راه رفت دکتر گفت

خداجونم شکرت...ممنون بخاطر معجزه قشنگت بعد از ۵سال بهترین هدیتو تقدیمم کردی خدایا خودت نگهدارش باش(انشاالله قسمت همه منتظرا)
2706