2726

منظورم اینه که مثلا یکی داداشش معناد باشه خانواده شوهر بهش سرکوفت میزنن ؟شوهرم معتاده زندگی من و پسرم تباه شده پسرم تازه یک سالشه شوهرم ی خواهره مجرد داره تمامه خواستگاراشو رد میکنه ممکنه اگ شوهرمنم ترک نکنه بزرگ ک شد برا ازدواجش مشکل پیش بیاد ؟😭نگران اینده پسرمم 

ب چی معتاده؟

🇵🇸«وعده ی صادق»🇮🇷     و قسم به صبح ،هنگامی که جهان را روشن سازد🌔✨.   مقاومت کن غزه#🇵🇸❤️ #Gaza                              با آل علی هرکه درافتاد ورافتاد                           قسم به وعده ی شیرینِ مَن یَمت یرَنی،که ایستاده بمیرم به احترام علی(علیه السلام)⭐                    ساعت:1:20

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تریاک شیره همش خوابه یا بیرونه 

توروخداترکش بدید ودیگ نزارید باکسی بگرده یکیودیدم ده بارترک ترک کرده اخرین بار باخلوص نیت وپاک پاک دوباره دوستاش معتادش کردن بعدچندین سال 

ترياك تركش راحت تر از شيشه و چيزاي ديگس. ماهم داشتيم كه ترك كرده. ي خانمي بود تو اينجا كه پرستار ترك اعتياد بود، از روي علم توضيح ميداد هرمواديو چجور بايد ترك كرد. عزيز اگر خودش بخواد ميتونه و ميشه. نا اميد نباش

رسيدن من و عشقم، و حل شدن مشكلاتمون معجزه ميخواد. خواهراي عزيزم از ته دل برامون دعا كنيد❤️💋😔

😖😖😖ازش بخواه

یروز که حالش خوب بود با مهربونی ازش بخواه ترک کنه

احساساتشو جریحه دار کن

تحت تأثیر قرارش بده

اگر نشد با پس گردنی

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا

تو خانواده خودم كه نه 

ولي كسي رو ميشناسم كه خانواده همسرش پدر و مادرش اعتياد دارن و اثر خيلي بدي روي زندگي خودشون گذاشته متاسفانه و زمان ازدواجشون هم خانواده دختر بخاطر خانواده پسر كاملاااا مخالف بودن هرچند خود پسر جايگاه اجتماعي خوبي داشت در جامعه 

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
2706