2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین من صورتم خوبه ولی ازی زنه برای چاقی صپرت پرسیدم ک گفت اذایشگرش گونه اورده بودپوستشم شفاف شده بود ی هفته زدم پوستم شفافترشده گئگلم داره بخون هرشب دوقاشق گلاب ی قاشقچای خوری گلیسیرین ک برای پوست عالیه...و دپس قطره ابلیموقاطی کن موقع خاب بزن ب پوستت تا صبح بااب ولرم صبح بشور...حتماابلیموبزن ک پوستت لک نیفته استادمادرم ک دکترعالی طب سنتیه میگه روغن ارگان برای شفافیت پئست خیلی موثره

2456
کرم خاصی نیست شبا زود بخواب هم صورتت شفاف میشه هم دور چشمات 😛 خاک بسرم خودم از بس بی خوابی کشید ...

منم مثل جغد بیدارم راه حلی نداری؟

خسته شدم از این وضعیت

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
2714
منم مثل جغد بیدارم راه حلی نداری؟ خسته شدم از این وضعیت

نه والا من خودم درگیرم و پیگیر 

شوهرم شکاکی از دستم 

خودم متنفرم از این عادت بدم 

شبا عین جغدا بیدار 

روزا عین خرس خواب و خوفته 

اخه اینم شد زندگی 😔

سلام دوستان ازطریق یکی از دوستام با سایت کیم کالا آشنا شدم اینم شماره هاشونه 09120750932-09120132883-02186081142 -بهترین و جدیدترین کرم روشن کننده دور چشم و ضد چروک دورچشم رو خریداری کردم هم تیرگی زیر چشمام از بین رفت هم چروکهای دورچشمام از بین رفت