2733
2739
عنوان

چگونه بیشعور باشیم

1416 بازدید | 97 پست

↙️ خودآموز بیشعوری یا چگونه #بیشعور_باشیم!

.

.

🔸 رازش رو فاش کن، آبروش رو ببر، اشتباه خودش بود بهت اعتماد کرد!

.

🔺_ امشب اون النگوهامو دستم میکنم تا چشم جاری‌ام در بیاد!

.

🔸_ وسط جمع ضایعش کردم تا بدونه با کی طرفه!

.

🔺_ بگو مدارکت تکمیل نیست. اعتبار ندادن هنوز! رد کن بره بابا! یه ماهه میاد میره، مگه بیکاریم خودمون رو علاف یه وام دو میلیونی بکنیم!

.

🔸_ فحش دادن به خواهر و مادرِ هم، نشونه صمیمیت ماست!

.

🔺_ اون دریل رو بده من بابا! صبح جمعه است که باشه، به ما چه که خوابن. چهاردیواری اختیاری!

.

🔹_ در شان تو نیست با یه رفتگر اینطور صمیمی سلام علیک کنی! کلاسش به ما نمی‌خوره!

.

🔸_ مگه اسم نویسنده چقد مهمه که گیر میدی چرا پاکش کردم؟ تازه خیلی دلش بخواد که من مطلبش رو بازنشر کردم!

.

🔸_ اسکرین شات بگیر تهدیدش کن!

.

🔹 _ وای چقدر شکسته شدی!

.

🔸 _ کی بهت گواهینامه داده؟! #گاز تو آشپزخانه‌اس خانم... برو خونه کهنه بشور!  هارهارهار!

.

🔺 _ خُلی می‌خوای بری درس بخونی؟! برو پیش استاد یه خرده عشوه بیا، نرم میشه...

✍ احسان محمدی

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 

بیشعوری رو همه بلدن

باشعوری رو آموزش بدید که کار هرکسی نیس

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بیشعوری رو همه بلدن باشعوری رو آموزش بدید که کار هرکسی نیس

خوبه ادم مث لقمان باشه ؛) از بی ادبان ادب یاد بگیره😘😘

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
امان از اون دریله به خدا همسایه ما اینجوریه  سر ظهرا به خصوص که ملت خوابن 😠😠😠

ما یکیو داریم دو نصفه شب یادش میوفته دکور عوض کنه

2738

چقد بده زن ی مرد همش  مریض شه و  همش خرج و مخارجش بده _طفلی پسرم 

حرف مادرشوهره منو😁😐😔

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋

وای چقدر چاق و پیر و شکسته شدی؟؟؟؟

سعی کردند ما را دفن کنند،غافل از اینکه ما بذر بودیم...                                                  گرگها خوب بدانند که در این ایل غریب            گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز                 گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند                توی گهواره ی چوبی پسری هست هنوز            سردار دلها آسمانی شدنت مبارک...

چقدر حقوق میگیری؟؟؟

سعی کردند ما را دفن کنند،غافل از اینکه ما بذر بودیم...                                                  گرگها خوب بدانند که در این ایل غریب            گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز                 گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند                توی گهواره ی چوبی پسری هست هنوز            سردار دلها آسمانی شدنت مبارک...
خوبه ادم مث لقمان باشه ؛) از بی ادبان ادب یاد بگیره😘😘

درد اینجاست که ادم بیشعور خودشو عقل کل میدونه 

و هیچوقت باشعور نمیشه

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫
چقدر حقوق میگیری؟؟؟

وای زدی تو خال من متنفرم از این سوال 

درد اینجاست که ادم بیشعور خودشو عقل کل میدونه  و هیچوقت باشعور نمیشه

خدا رحم کنه به نسل اینده ی این ادما فکر کن هر کدوم دو تام تربیت کنن چی به سر اینده میاد

2706