2737
2734

خلاصه تاپیک دیشب این‌بود که اجی من ک‌زایمان طبیعی داشت با اینکه اولش واژنش شل شدگی یا همون گشادی نداشت ولی مرور دوسال الان اتفاق افتاده واسش و با شوهرش مشکل برخورده و ۲ماه نزدیکی نداشتن چون شوهرش بش گفته تو گ..ش...ا..د..ی

دیشب ک مشورت کردم با شماها رفتم دکتر باهاش صحبت کردم اجیمم بردم و گفت هیچ مشکلی نداره معاینش کرد گفت خیلی طبیعیه و سایزش 

بهش گفت نیاز با عمل ولیزر نداره میتونه از تنگ کننده ای داروخانه ای استفاده کنه 

حالا ما رفتیم داروخونه‌گفت نه اینا خوبن ولی دائمی یا دراز مدت نیست گفت شیافت ماریانا بخرین 

مام خریدیم‌حالا 

بنظر شما شیافت گیاهی استفاده کنه اجیم یا ژلی ک از داروخونه گرفتیم

تجربه هاتون بگین

خدایا به خداوندی خودت و بزرگیت دل همه منتظرا در همه حال و اوضاع رو شاد کن                                     الهی آمین یا رب العالمین  

شرمنده اگه طولانی شد ولی بخونین چون واقعا من‌ک سر درد گرفتم‌و از طرفی اجیم داره دیوننه میشه ک‌شوهرش گفته بهت دس نمیرنم چون اینطوری

خدایا به خداوندی خودت و بزرگیت دل همه منتظرا در همه حال و اوضاع رو شاد کن                                     الهی آمین یا رب العالمین  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شرمنده اگه طولانی شد ولی بخونین چون واقعا من‌ک سر درد گرفتم‌و از طرفی اجیم داره دیوننه میشه ک‌شوهرش ...

ب نظر من همسرشو ببره پیش دکتر مغزشو درمان کنه

دست نمیزنه ب درک

چقدر بعضی از مردا وقیحن....

2738
ب نظر من مشکل شوهرش ی چیز دیگس اینا بهانس

اره دیشبم گفتن بجه ها گفتن برو مهریش بگو اجرا کنه و غیره

منم گفتم حالا یه امتحانی کنبم خواهرم ناامید نشه رفتیم سمت دکترو این چیزا

دامادتون مشکل داره پس هسته خرما شده 😑

من‌ژل‌زدم‌هیچ‌تاثیری.نداشت

برای‌سلامتی‌وطول‌عمر‌پدر‌،مادر‌، برادرو دوتا  دخترای نازم وهمسرمیه‌صلوات‌میفرستی. اگه فرستادی  لایک کن تامنم براحاجت دلت صلوات بفرستم
دامادتون مشکل داره پس هسته خرما شده 😑

😂😂😂😂😂امکانش هست 

2706