2737
2734
عنوان

هم اتاقی بیشعور من😡

791 بازدید | 43 پست

برا زردی بچم آوردمش بیمارستان بستری شده. یه خانومی کنارمه که کاملا شعورو قورت داده😐صدای گوشیش خیلی بلنده. دائما درحال صحبت با گوشیشه و همش بلند بلند صحبت میکنه و هر حرفم 20بار برا اون طرف پشت خط تکرار میکنه. تختامون ازین مبل شو هاست. پاشو همش دراز میکنه میذاره رو تخت من. دیشب یهو از خواب با ترس پریدم دیدم پاهاشو گذاشته رو پاهای من. یه پیژامه پوشیده که حالم داره از بوش بهم میخوره لباسامون یاسی رنگه لکه خون از لباسش زده بیرون اصن عین خیالش نیس. پابرهنه راه میره تو اتاق. روتختی تختشو جمع کرده رو تخت خالی خوابیده😐دستشو میشوره خشک نکرده میکروست میزنه😐موندم اون کثیفی چیه این تمیزی چیه. بچشم یه داد بزنه تمام بچه های بخش بیدارن هرچی میگم بچه منم بیدار میشه براش مهم نیست. روزا لباسای بیمارستانشو در میاره با تیشرت و پیژامه بدون روسری میگرده آشپز خدمه اینا آقان یسری پدرام واس ترخیص نوزاداشون میان اینم همینجوری جلو اوناس. وقتی زنگ بزنه به شوهرش انواع و اقسام فحشارو بهش میده🤦🏻‍♀️سرم رفته از دستش به پرستارم گفتم بهش تذکر داده فایده نداره

تا کی بچت اونجاس.

زردیش چند بود

دختر من‌۱۸ بود دو شب موند.

بیمارستان لاله

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

بگو جاتو عوض کن.اگ هم نشد باهاش جدی رفتار کن.بعضیا واقعا بی ملاحضه ان

انشالله زودی بچتم خوب بشه 

فقط 40 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
2706