2410
2553

از کجا باید شروع کرد؟؟ گیجم واقعا نمیدونم اول مثلا رنگ مبلمانمو انتخاب کنم بعد پرده و بقیه چیزا رو باهاش ست کنم یا اول چیییی 

تروخدا کمک کنید بگید چجوری باید پیش برم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من اول لوازم آشپزخونه رو خریدم از ریز تا درشتش.بعد سرویس چوب و فرش بعد پرده

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2714

من اول مبل گرفتم بعد فرش رو با مبل ست کردم و در اخر پرده.البته پرده رو کلا قرار بود سفید ساده بگیرم که هر جا رفتم بهش بخوره...الانم خب ما اجاره نشین بودیم دیگه بعد یه سال ک اومدیم جای دیگه پرده به اینجا هم می خوره

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎

اول رنگه های که دوست داریو انتخاب من بعد بر حسب اون هرجای و دوست داشتی با همونجا ست کن من اول اتاق خوابمو با پرده رو روتختی ست کردم بعد رفتم سراغ پذیراییی مبل و با پردش ست کردم اشپزخونه رم تقریبا با کابینتم ست کردم

من همونیم که هیچکس نمیتونه عوضش کنه