2726
عنوان

با خانواده شوهر پررو چه كنم

2780 بازدید | 50 پست

يه شهر ديگه زندگي ميكنن،با اينكه من تو شهر غريبمو مشكلات زيادي دارم و بچه هاي كوچيك و شاغل بودن، سالي ٥-٤ بار ميان دو سه هفته ميمونن،اونم با تعداد زياد بالاي ١٠ نفر و هميشه همراهشون فك و فاميل و دوست و آشنا هاشون هم ميارن،حالا اينا به كنار،رفتارهاي عذاب اوري هم دارن و حدود و مرزها رو رعايت نميكنن،يه جوري كه من تو خونه ي خودم معذبم و انگار اونا صاحبخونه ان،دستور ميدن،كمك نميكنن،بچه هام شيطوني ميكنن سرشون داد ميزنن و تهديد ميكنن،سر وسايل شخصي ميرن بدون اجازه و با حس مالكيت،به خودم بي محلي ميكنن تو خونه ام و هزاران رفتار زننده ي ديگه، وقتي هم كه ما ميريم شهر اونا حتي يه تعارف ساده نميكنن چه برسه به دعوت كردن شام و ناهار و خداي نكرده شب موندن،

اين مساله برام خيلي غير قابل تحمل شده و عذاب زيادي ميكشم و سر اين موضوع با شوهرم مدام جر و بحث ميكنم( غير از اين مساله مشكل ديگه اي با همسرم ندارم) چند بار مستقيم و غير مستقيم تدكر داده همسرم ولي اونا بدتر ميكنن و انگار عمدا ميخوان منو شكنجه بدن ،همسرمم كه نميتونه و درست نيست كه خانوادشو راه نده يا بيرون كنه يا بگه نيايين،اونا خودشون بايد متوجه باشن و شعور داشته باشن كه يا كم بيان ،يا تعداد زياد نيان،يا كم بمونن،يا درست رفتار كنن يا حداقل متقابل باشه اين احترام،الان دوباره برنامه دارن كه چند روز ديگه بيان و من واقعا عصبي و كلافه ام نميدونم چيكار كنم خواهشا راهكار بدين

واااا ببخشیداا چقدر بیشعورن اه اه

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خیلی سرد رفتار کن و اصلا خودت رو توی دردسر پذیرایی و غذا ننداز..ببین چیکار میخوان کنن

من با بی احترامی مخالفم و تا حالا با همچین آدمی برخورد نداشتم توی زندگیم ولی اگه کسی پررو بازی دربیاره و اونجوری که من بهش احترام میذارم نذاره دیگه واسم ارزشی نداره و خودم رو بخاطرش توی زحمت نمیندازم تا حساب کار دستش بیاد

قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد❤
2706