2410
2553
عنوان

اخه الان وقتش بود؟؟؟؟

379 بازدید | 27 پست

منو مجید حرفامونو زدیم تصمیممونم گرفتیم ولی چون بابام سختگیره بهتره فعلا نیاد 

تو این دو ماه سه نفر اومدن خواستگاری که من دوتاشونو رد کردم ولی سومی بابام میگه باید بیان

الان من باید چیکار کنم به مجید گفتم کلی اعصابش خراب شد از طرفی ام نمیتونم درمورد مجید فعلا چیزی بگم 

خدایا چیکار کنم؟؟؟؟؟

امیر حسین کم بود  حالا مجید 😅

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نهایتش بعد خواستگاری میگی خوشم نیومد.به زور که شوهرت نمیدن

فقط 44 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
2720

ي جوري ميگي مجيد انگار پسرخاله تك تك كاربراست😂

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
2714

همون لحظه ک نمی نشوننت پای سفره عقد

بهونه بیار،اینم رد کن

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              
2706