2737
2734

از تجربه هاتون بگید 

آیا از ختم های گروهی حاجت گرفتین

انا الی ربنا راغبون. ما دل به سوی پروردگارمان نهادیم 

دقیقا همون دفعه ای ک شرکت نکردم باردار شدم اما متاسفانه سقط شد😢

کاشبمیرم سابقم     🍃🍀بیقراره آرامش اسمتم خـــــــــــــدا😘😘 دستام رو ب قدرت تو بالا اومده دستمو بگیر🍀🍃یاارحم الراحمین🌺🌺🍁

فعلا که نه

ولی امید دارم که جواب بگیرم

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شرکت نکردی؟

ن دیگه ناامید شده بودم اما خدا حاجتمو داد ولی مشکل اینجا بود ک زوری بود و ب صلاحم نبود براهمین نداده پس گرفت😢

کاشبمیرم سابقم     🍃🍀بیقراره آرامش اسمتم خـــــــــــــدا😘😘 دستام رو ب قدرت تو بالا اومده دستمو بگیر🍀🍃یاارحم الراحمین🌺🌺🍁

صد در صد بهتره 👵دعای دسته جمعی بیشتر جواب میگیری تاتنهایی.. بقیش هم مصلحتته که اگه باشه خداوند متعال حتما برآورده خواهد کرد.. 

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
ن دیگه ناامید شده بودم اما خدا حاجتمو داد ولی مشکل اینجا بود ک زوری بود و ب صلاحم نبود براهمین نداده ...

عزیزم خدا رو چی دیدی ؟ یهو در کمال ناباوری میبینی بارداری و فرشته هات دنیا اومدن ینی دو قلو سه قلو😊😊😊

صد در صد بهتره 👵دعای دسته جمعی بیشتر جواب میگیری تاتنهایی.. بقیش هم مصلحتته که اگه باشه خداوند متعا ...

شما حاجت گرفتین از این طریق؟

2738
من سه تا ختم دسته جمعی برداشتم دعا کنید یه چیزی بشه و الا خیلی میبرم😔

ان شاءالله با حاجت روایی تون دلتون شاد بشه😊😊😊

عزیزم خدا رو چی دیدی ؟ یهو در کمال ناباوری میبینی بارداری و فرشته هات دنیا اومدن ینی دو قلو سه قلو😊 ...

الان دیگه کلا قیدشو زدم همون موقع هم منع بارداری بودم

الانم نارسایی شدید قلبی و دواو درمونش و لخته تو قلب و هزارتا کوفت و زهرماردیگه دارم ک دو قدم راهم ب زور میرم چ برسه ب بارداری و بچه وکارای دیگه حتی بخدا ب شوهرمم گفتم بیا جداشیم دیگه نمیکشم تحمل این شرایط واسم سخته😭😭

شما حاجت گرفتین از این طریق؟

اگه شک داشته باشی خوب نیست من خودم خیلی دعای دسته جمعی رو دوستدارم حتی اگر حاجت نگیرم.. خیلی اعتقاد ویژه ای دارم. حاجتم وگرفتم خیلی وقتها خداروشکر 

تا حالا ختمی برنداشتم 😇حاجات همه روا 

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹
من سه تا ختم دسته جمعی برداشتم دعا کنید یه چیزی بشه و الا خیلی میبرم😔

زود ناامیدشدی.. خداوند حاجتتو خواهد داد عجله نکن به دعا کردن ادامه بده من خودم بارها دعاها کردم و نشد اما از دعاکردن دست نکشیدم. خیلی نذر ها وسفره ها وختم ها گرفتم ودعاها وهر چی که فکرش کنی. صبرتو زیادکن 

2706