2737
2739

من دلم گرفته می‌خوام نامه بنویسم به خدا😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔

💄👄یکی سلام گرگ بی طمع نیست یکیچشم گفتنِ دخترا💄👄  بــایــَد ژن آدم بـــودنُ داشــت نــــَه ژِسِـــشـو …🧛    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اخ که چقد دلم گرفته

دارم میترکم

قهر اومدم

خیر سرم میخواستیم بریم سفر

خدا چرا مارو نبینه؟!؟!

برای آرامش دل همدیگه دعا کنیم💜.                                           خدایا مارو از شر بنی آدم حفظ کن🙏
2738

مگه جز گریه میتونم کاری هم بکنم

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

خدا خودش توی دلتو می‌بینه، اگه متاهلی به شوهرت غر بزن، جوابه 😁😁

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

میرم بیرون

یه کافه دنج سراغ دارم.میرم اونجا

تا بتونمم گریه میکنم... 

میرخان: شایدهم مکرزنان؟؟                روشنک:خرد تا به زنان برسد نامش مکر میشود!!نه؟؟.....و مکر تا به مردان برسد نام عقل میگیرد!!!   میرخان:قصه هایی هم هست درمورد زنان بدکاره!!  روشنک:که نتیجه مردان بدکاره اند...!!!                 شب هزار و یکم"بهرام بیضایی"
بستنی میخورم

من هر موقع انرژيم خالي ميشه يا يهويي بي حوصله ميشم ميخورم 😂اسمشو گذاشتيم بستني شادي آور 

تا شوهرم ميفهمه خوب نيستم برام ميخره هنوز از گلوم پايين نرفته نميتونم نيشمو ببندم الكي ميخندم 

😂😂

شكر ك ميگذره 
2706