2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ای بابااا باز به مشکل خوردین گیر دادین به عدالت خدا

نمی دونم اخه بعضی ها هیچی ندارن شوهر ان باشخصیت و مهربون و صبور خدا دارن ولی یه نفر همه جور تو زندگی کم نمیداره خدایی هم زندگی میکنه ولی مرده بی شخصیت  و عوضی  نمیدونم والا!!!!!!!!

چقدر جالب منم امروز ب همینا فک میکردم فقط ی لحظه رفتم اینستا این پیچ نو عروس کلن دپرس اومدم بیرون بعد بخدا گفتم مگ من بنده ات نیسم ب بعضی ها چ زندگی هایی میدی ک خوشی از تو حلقشون داره میزنه بیرون مگ خودت منو نیافردی کله گله دلم خیلی شکست خیلی 

نمی دونم اخه بعضی ها هیچی ندارن شوهر ان باشخصیت و مهربون و صبور خدا دارن ولی یه نفر همه جور تو زندگی ...

ظاهر زندگیه کسیو با باطن زندگیه خودت مقایسه نکن

تو خونه مردم ک نیستی شاید دلش از تو پر باشه اونی ک فکر میکنی خیلی خوشه

ان معی ربی.اللهم الرزقنا زیارت الحسین فی الدنیا و شفاعته فی الاخره
چقدر جالب منم امروز ب همینا فک میکردم فقط ی لحظه رفتم اینستا این پیچ نو عروس کلن دپرس اومدم بیرون بع ...

دقیقا اطرافیان رو ادم میبینه زندگی و رابطه شون لذت  میبره نمی دونم شاید هم شانس و بخت و اقبال که میگن همینه یعنی خیلی وقتا همه چی برای یه نفر جور میشه تا ارامش داشته باشه و احساس خ شبختی کنه واقعا خوش بحالشون😐

نمی دونم اخه بعضی ها هیچی ندارن شوهر ان باشخصیت و مهربون و صبور خدا دارن ولی یه نفر همه جور تو زندگی ...

شما آدمی رو می شناسی که بگه من هیچ مشکلی ندارم؟

همون ادمی که شوهرش خوبه قطعا یه مشکل دیگه داره که ازش خبر نداری

اگه قرار بود هممون زندگیامون مثل هم باشه که خدا کپی پیست میزد از رومون میشدیم یه عده آدم آهنی...

دقیقا اطرافیان رو ادم میبینه زندگی و رابطه شون لذت  میبره نمی دونم شاید هم شانس و بخت و اقبال ک ...

اره بخدا توواطرافیان خودم دیدم خدا بیشترشون کنه واسشون ولی خدا قربونت برم ماهم بنده ای هسیم خودت افریده ای اگ زندگی درس درمونی نیس ی شوهر خوش اخلاق میدادی بهمون .خواسته زیادیه 

2706